Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányok válaszait várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok válaszait várom elsősorban, akik webcamos munkát vállaltak már, ill. ebben dolgoznak jelenleg is. melyik a legjobb cég? lehet vele tisztességesen keresni? Rendesen kifizetnek titeket? Mindenféle tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem csináltam ilyet! De valamelyik nap kaptam levelet az iwiw-en ilyen munkával kapcsolatban! Ha nem ok szoltak neked és érdekel a dolog megmondom kik voltak azok és tudsz ilyen munkát vallalni! Szerintem azzal minden ok!
2009. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem kaptam ilyen levelet sajna.leírnád az oldal címét?
2009. jan. 24. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Én megnézlek webcamon és ha jó vagy talán dolgozhatsz a livesex-nek.
2009. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan nyíló webcamera stúdiónkba keresünk igényes, csinos

lányokat.



Amit nyújtunk:


· Szakmán belüli legmagasabb kifizetés


· Kulturált színvonalas munkakörnyezet Budapest belvárosában


· Rugalmas munkaidő



Ha kedvet kaptál látogass el honlapunkra.


[link]


Na ezt kaptam toluk, ha érdekel nézd meg! SZerintem jo, még én is elgondolkoztam rajta, csak sajna nekem nagyon mesze lenne :-)

2009. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi!sajna én is vidéki vagyok:((
2009. jan. 24. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Na b..ki ! Sajnálom mást nem tudok :-( ! De ugy tudom a neten is vannak ilyen dologok és azt otthonrol is csinálhatod és krediteket kapsz érte és azt váltod be pénzbe vagy valami ilyesmi! Néz utána a keresobe!
2009. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nézegettem már ezeket az oldalakat,nem is egyet,csak épp szeretném leinfózni,hogy melyik lenne a legjobb választás,talán van köztünk ilyen cipőbe járó,aki kicsit segítene:)
2009. jan. 24. 21:48
 8/14 anonim válasza:
100%

hello!én egy hasonló internetes oldal adminisztrátoraként dolgozom, és csak ajánlani tudom a következő linket, ahol magyar nyelven is tudsz tájékozódni, ill. a help ikonra kattintva online ügyfélszolgálati munkatársaim a nap 24órájában szívesen válaszolnak a kérdéseidre!

[link]


az oldal címe:

www.livejasmin.com


Itt tényleg sok pénzt kereshetsz!!!

2009. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na milyen a hely, kipróbáltad:?
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,kipróbáltam!A livejasminon tényleg naggyon sokan vannak,de inkább csak nézelődők,kíváncsiskodók,igaz,sok a tag is-akik hozzák a pénzt.Ahhoz viszont szerintem,h jól is keressen vele egy lány nagyon attraktívnak,kihívónak kell lennie.Vip-re csak úgy nem viszik el az embert,tehát a szexi ruci,kellékek,erős smink,játékszerek elengedhetetlenek.
2010. jan. 12. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!