Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 51. napra megjött a menzim!...

51. napra megjött a menzim! Úgy érzem nekem már sosem lesz babám! Állandóan ezen agyalok. Mit tegyek? Hogy valamivel le tudjam kötni magam és ne állandóan ezen járjon az eszem?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem tornázni,de ez nem elég!Mivel foglaljam le a gondolataim?Nagyon elvagyok keseredve!Segítség!!:(
2009. márc. 21. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ez nem rajtad áll. A sorsod, vagy a Jóisten ad, ha kell neked. Amikor eljön az ideje. Van akinek más feladata van az életben, van, akinek jobb később. Jönni fog, ha jönnie kell. Ennek is lehet valami értelme, lehet hogy jó lesz, hogy ez így megerősíti benned az anyaság utáni vágyat. Az én életemben bármi rossz történt, visszagondolva mindig örültem, hogy úgy alakult. Mindig hozott valami jobbat.

Valószínű megfogant, de nem volt egészséges. Akkor pedig jó, hogy így alakult. Szerintem rövidesen lesz gyermeked. De ez nem rajtad áll. Nyugodj meg, és figyelj!

Talán épp arra van szükséged, hogy megtanuld rábízni magad a sorsra, mielőtt anya lennél. Az Élet tanít minket. Nem csak az én tapasztalatom ez, a barátnőm is ezt mondta, egy másik nő is. Nem csak elméleti leírás miatt mondom, a közvetlen tapasztalatom is ez.

Akkor léphetsz tovább az életedben, ha megtanultad a leckét. Meditálj, kirándulj, foglalkozz magaddal, a férjeddel! Szervezzetek programokat, találkozásokat!

Ne görcsölj ezen, minden megtörténik, amikor kell.

Csinálj egy Mária szobrot agyagból! Szárítsd ki, égesd ki!

Vagy fess egy képet, Boldogasszony anyánkról, és tedd ki!

Kérj a férjedtől egy amulettet, ami segíti a termékenységet! Adj neki te is ilyen ajándékot, gránátalmát, húsvétkor tojást!

Próbálj meditálni, és megkérni a jövendő gyermeked, hogy szóljon hozzád! Vagy lefekvés előtt, hogy álmodban szóljon hozzád!

2009. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép szavakat!Nagy szükségem van most a biztatásra!Remélem mástól is kapok még biztatást!Köszönöm!
2009. márc. 21. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat amit en irok az nem lesz a legjobb biztatas de legalabb tudni fogod nem vagy egyedul. Sajnos en mar mindent kiprobaltam de megsem tudom elterelni a gondolataimat. Aerobik, tancsuli, vezetni tanulas es meg sorolhatnam. Egyeduli kikapcsolodas amikor penteken este osszeulunk a lany barataimmal beszelgetni, szepitkezni egy kicsit. De persze ekkor sem torlodik csak ugy ki a gondolataimbol csak legalabb tudom, hogy olyanoknak beszelek akik meghallgatnak, megertenek es vigasztalnak. En mar arra a pontra jutottam, hogy a ferjemmel nem tudok errol beszelni mert nagyon felek, hogy ramegy a hazassagom, ha folyamatosan ot is azzal stresszelem, hogy nem jon a baba. Eleg ha en agyalok ezen egesz nap nem kell neki is emiatt aggodni, ugyhogy en nem igen mutatom ki. Nem azt jelenti, hogy egyaltalan nem beszelunk rolla, de nem minden aldott nap. Erre szerintem nagyon vigyazz, jo tanacskent mondom, inkabb egy jo baratnak vagy anyukadnak ontsd ki a szived a ferjednek/parodnak csak modjaval. Mivel sajnos nem tudok masra koncentralni igy a percek oraknak tunnek es az orak meg napoknak stb. En kis dolgokat kezdtem keresni az eletbe aminek orulni tudok. Ezek nem feledtetik velem a babara valo gorcsolest de felgyorsitjak az idot mondjuk a pe. es a nemvart kozott. :) Pl. Jovoheten egyik delutan a ferjemmel moziba megyunk munka utan, lehet nevetsegesen hangzik de mar varom. Holnapra egy kis kirandulasra megyunk, szendvicset pakolunk meg uditot es elmegyunk egy jo nagyot setalni. Ma delutan kozosen fozunk valami finomat aztan megnezunk egy dvd-t. Pentekre egy kozos fozest terveztunk be a baratokkal. Osszedobunk kozosen egy kis penzt es csinalunk egy jo nagy porit vagy gulyast, kozben kartyazunk, tarsasjatekozunk (van egy ugynevezett aktiviti 18 even felulieknek, hat nagyon nagy buli). Kozben ugy dontottunk, hogy atfessuk a nappalinkat meg a konyhat, igy megyunk madj szineket meg festeket valasztani (ezt egy keddi napon). Vettunk egy gyonyoru szep albumot es az eskuvoi kepeinket rendezgetjuk, ragasztjuk bele mert meg nem volt ra alkalom, idezeteket akarunk beleirni egymasnak. Csinaluk egy masik albumot is amibe meg szeretnenk orokiteni leveleinket, bulis fenykepeket, stb 7 eve vagyunk egyutt. Szoval ezek csak kis peldak amik lekotik a minden napjaimat es orulok nekik. Nem feledtetik a baba utani gorcsolest de konnyebb elviselni. Muszalj megtalani a kis dolgokat amik boldogga teszenk nap mint nap amig el nem erkezik az abizonyos valami amitol majd minden nap mosolyogni tudunk. Addig nekunk kell valamit tenni, hogy ne golyozzunk be. Jajj most latom milyen hosszu lett, bocsi. Kivanom neked, hogy minel elobb jojjon a baba!


U.I. Sajnos nallam nem volt ovulacio ebbe a honapba ugyhogy varnom kell meg egy honapot a kovetkezoo pe-ig. :(

2009. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nem vagytok egyedül!!! Egyetértek az elöttem szólókkal. Nekem folyton az az érzésem, hogy körülöttem mindenki teherbe esik, csak én nem és ez fáj! Nem mintha sajnálnám tőlük az örömöt(semmi rosszindulat)csak rossz, hogy én nem!

ELöbb utóbb nekünk ott lesz az a büszke mosoly az arcunkon!

KITARTÁST!!

2009. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló vagyok!

Még annyi, hogy most fogunk próbálkozni az AVIVA torna módszerével! Remélem sikerül!

2009. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ez a babaváró kis nő előttem, és jókat ír, jó ötleteket, de szerintem neki se kellene annyira figyelgetni a ciklusát, sokszor a túlzott figyelem se jó. Hátha szégyellős az a gyerek?!
2009. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam hogy neki állok hőmérőzni meg teákat inni meg minden!De nem csinálom,mert még jobban azon fog járni az eszem!Meg kell próbálnom pár hónapi lesza....rni a dolgot!(bocsi hogy így írtam!)Ez minden álmom,de el kell felejtenem valahogy!Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat,és várom a többit!
2009. márc. 21. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem már vannak gyerekeim,de mindig úgy jöttek össze nagy nehezen,amikor feladtam,más gondok jöttek és váratlanul jött a teherbeesés.Akkor mindig csodálkoztam,hogy amikor számoltam sose jött össze,miért van igy.Én is szeretnék még egy babát,nem is vagyok már túl fiatal,rágörcsöltem azt nem jön össze.Saját példámból nem tanultam!Az egyik gyerekemmel ugy lettem terhes,hogy ugyanilyen sokára jött meg,mint neked, a köv.hónapban középidőben jött meg,aztán a 4.hóban furin éreztem a hasam,mikor más gondból UH-ra kellett mennem,ott mondták meg,hogy 5.hóban vagyok!Tudom,mondják sokan,könnyű nekem,mert már vannak gyerekeim,de szerintem mindegy hány van,az emberben megmarad a vágyakozás!Én szép szavakat nem tudok irni,csak azt,hogy kitartás,nem feladás,harcolás,mert nincs lehetetlen!Magzatvédővitamint szedsz valamilyet?Ha nem,akkor kezdj el szedni,sétálj minden nap jó nagyokat,nézegess kirakatokat,lődörögj nagyáruházakban!Azt,mikor nem számitassz rá,észreveszed,hogy látogató érkezett a pocakodba!Jó egészséget!
2009. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül,hogy megjött,azért csináltál tesztet?Nekem,hogy megvolt a Pregimax plussz teszt mutatta ki egyedül,hogy baba lesz!
2009. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!