Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha állandóan...

Mi van akkor ha állandóan szomjas vagyok? Baj lehet valamivel?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok és állandóan úgy érzem, hogy kiszáradok.

A szám is néha cserepes emiatt. Ezért iszok sokat.


2008. nov. 28. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukrot néztek már?
2008. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is voltak időszakaim, amikor majd kiszáradtam. Megittam vagy 3 liter vizet egy nap(néha még többet). A védőnő azt mondta, hogy biztos a cukrom magas, így már a 23.héten megcsinálták a cukorterhelésemet, ami a terhelés után is alacsony lett...azóta is előfordul,hogy iszonyú szomjas vagyok és cserepes a szám, de nem igazán tudom az indokot. Szóval nézesd meg a cukrodat, mert az is lehet az oka.

Mindne jót!30.hetes

2008. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A cukrom az rendben van! :D
2008. nov. 28. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is rengeteget iszom szerintem napi 3 liter víz simán lecsúszik, az orvosom azt mondta ez nem baj!

Terheléses cukrom jó volt. A többi vérképen is nézték, mindig jó volt!

Szerintem nem kell aggódnunk emiatt!

Boldog babóvárást! 33 hetes kismami

2008. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ahogy az előttem szólók is írták,a magasabb cukor lehet okozója a szomjúságnak.Viszont azt írtad,azzal nincs gondod....úgyhogy a legtöbb amit tehetsz,hogy sokat iszol!Az nem árthat...Nem is szabad megvárni,amíg szomjas leszel,folyamatosan kell iszogatni egész nap...hháát én meg mindig elfelejtem :( Üdv
2008. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 28. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
terhességi tünetnek hívják. :-)
2008. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk alapból is sokat iszom (nálam nem okoz gondot a napi 2 és fél liter innivaló), így várandósan is. Cukrom nekem is terhelés után is alacsony volt, viszont a vérnyomásom is az (80/50), ami szintén okozhat gyakori szomjúságot. Bajod nem lesz tőle, és a babádnak sem. Legfeljebb többet jársz majd pisilni. :) 38 hetes
2008. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!