Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom unalmas kérdés de nem...

Tudom unalmas kérdés de nem akarom elkapkodni! Korai lenne még tesztelnem?

Figyelt kérdés

május 20 án volt meg utoljára

25 naposak kb a ciklusaim

ha ma tesztelnék vajon kimutatná?

vagy várjak még?

mellérzékenységen kívűl más tünet nincs.

a minap volt hányingerem.

köszi :)


2011. jún. 12. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 05.23.-án volt meg utoljára, tegnap reggel teszteltem, és negatív lett, de egész héten hányinger, és alhasi (menzesz-szerű) görcseim vannak. Csak reménykedem, hogy a nemvárt el is marad :)))
2011. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

drukkolok hogy ne jöjjön meg neked

de én meg annak örülnék ha megjönne ugyanis nem nagyon terveztünk babát az a helyzet eléggé ideges vagyok !!!

2011. jún. 12. 09:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, így érthető. Kérdés: Mikor adtátok meg az esélyt, hogy esetleg összejöhetett a baba? Mindenképp várj addig a napig, amikor meg kéne jönnie, és ha késik, akkor csinálj tesztet.
2011. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

mi nem akartunk esély adni

és mielőtt bárki lehurrogna nem szedhetek fogamzásgátlót semmilyen formában egészségügyi okból így hát bármikor becsusszanhatott megszakításossal

de ha tippelnem kéne nyílván az utolsó elmúlt menszesz után bármikor besikerülhetett.....

jah és az óvszerre meg allerigás az uram..

nahát ennyit erről.

2011. jún. 12. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a felállás, tehát én biztos nem foglak lehurrogni, bár mi is egy darabig megszakításossal védekeztünk, egyik alkalommal hirtelen döntéshozatal volt ;) Azóta nincs védelem, és reménykedünk, hogy valamelyik alkalomnak lesz gyümölcs. :)


Végülis elvileg jövőhét közepe tájt, ha tesztelsz, az kimutatja, hogy van-e baba. Drukkolok, hogy negatív leygen nektek.

2011. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

most kellene megjönnie a napokban 2-3 nap?.

azt lehet megvárom és ha nem jön meg akkor tesztelek

de az is lehet hogy már most indulok venni tesztet

mert annyira ideges vagyok !!!!!

2011. jún. 12. 09:34
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Vannak latexmentes gumik is, arra nem allergiás senki. Van pesszárium is spermicid zselével körbekenve, azt lehet magas vérnyomással is. Nem a kifogásokat kell keresni, hanem a megoldásokat, és akkor nincs idegeskedés.
2011. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én várnék még egy napot, ha tesztelni szeretnél! De fontos az is hogy mikor voltatok utoljára együtt!! onnantól kéne várni 10 napot és utána tesztelni.

Bár egyébként a tüneteid lehet sima menzesz előtti tünet is!

Azért szorítok...

2011. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

9 : 53 as

nem tartozok számadással és amint írtam

nem kioktatást kértem.

2011. jún. 12. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazad van abban,hogy nem tartozol számadással. De az viszont nagyon rossz duma, amikor valaki leírja,hogy nem szedhet gyógyszert, mert azon kívül kb. még 3 normális védekezési módszer van!
2011. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!