Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 3. -án volt utóljára a...

Január 3. -án volt utóljára a menzim a hőm 37. terhes lehetek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném ezt a babát. remélem terhes vagyok. 2-hete mérem a hőmet,és azóta 37. 1 éve próbálkozunk. férjnél vagyok. a házunkat is most ujjítjuk tehát ideális lenne.és nagyon szeretnék már anya lenni. minden álmom hogy terhes legyek.
2008. febr. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán lehetsz terhes:) Hiszen már -ha jól számolom- legalább két hetet késett, nem?

Vannak más tüneteid is?

2008. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy babás vagy miért nem tesztelsz?Január 3-ka már nagyon régen volt.A magas hő mindent elárúl.100% hogy két csíkod lesz.Sok szerencsét,írd meg mi lett az eredmény.
2008. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már lassan 3 hete késik. elősször volt mellérzékenység aztán az teljesen elmúlt.néha szagokra egy kicsit érzékeny vagyok.meg egy kicsit menzis érzéseim vannak már 4 hete. de a mellfájdalommal együtt ez is kezd el múlni.miért?
2008. febr. 21. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

teszt:) teszt:) teszt:)


SZorítok:)

Szokott ennyit késni? A tünetek mindenkinél mások, simán lehet, hogy nem fáj mindig a melled..

2008. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem késett még ennyit.
2008. febr. 21. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy terhes vagy, nekem is marhára fájtak a melleim,meg sokszor volt olyan érzésem mintha megjönne,ez normális,a fokozott vérböség miatt van.Ababa már elveszi amire szüksége van:)A mellfájdalom ugy a 8. hét körül fog elmulani.
2008. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!