Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kiderült, hogy alacsony...

Mikor kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintetek, akkor a nőgyógyász milyen kezelést adott? Milyen gyógyszert írt fel?

Figyelt kérdés

1,5 éve próbálkozunk babával. Mikor fél éve nem sikerült teherbe esnem elmentem hormonvizsgálatra. Ott megállapították vérvételből, hogy alacsony a progeszteron szintem. Clostyt kaptam, de mivel akkor küldtek el a munkahelyemről nem szedtem be. Ebben az 1 évben próbálkoztam különböző homeos bogyókkal, sikertelenül:( Szerdán megyek újra egy új nődokihoz, szeretném, ha megint kivizsgálna, és most már "ráállunk" keményen a babatémára.


Érdekelne, hogy nektek mit tanácsolt a nődokitok? Mit írt fel? Hogy sikerült nektek teherbe esni, egyáltalán sikerült e?


2011. jún. 13. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is lassan 2 éve próbálkozunk a babával,1 év után mentem dokihoz,aki hormonvizsgálatokat,ultrahangot csinált többször,aztán a páromat is kivizsgálták(sperma,vérvétel,urológus).Aztán jöttem ismét én,hsg,ultrahang,vérvételek....Mindkét részről van probléma,sajnos...Most ott tartunk,hogy a 3.adag Clostylbegytet szedtem be,voltak is tüszőim,szép nagyok,de baba nem lett.Most vagyok félidőben,ma megyek ismét ultrahangra,aztán majd meglátjuk...Üdv.
2011. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál....


Sajnálom, hogy nektek is nagyon nehezen jön össze a baba:( Nem egyszerű a sok csalódás...:(((


Neked mennyi a progi szinted? Nekem 21. napon 2,1 µg/l Szerencsére nálunk a páromnál nincsen probléma, így csak engem kell kezeltetni...


Megkérdezhetem hány évesek vagytok? Remélem mihamarabb lesz nekünk is kisbabánk:)

2011. jún. 14. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Az utolsó progim 21.nap 7,4 nmol/l volt (22.nap).

Tegnap voltam uh-n,mindkét oldalon vannak tüszőim(23-26 mm),a nyálkahártya 12 mm vastag (ami szintén fontos,előtte 8 volt).Szóval most reménykedünk és próbálkozunk 1000-el.Én 35,a férjem 32 évesek vagyunk.

Ha újra felírják Neked a Clostyt,mindenképp ajánlom mellé a méhpempőt,én csak az utolsónál szedtem,szedem,de már lényegesen vastagabb lett tőle a nyálkahártyám(a gyógyszer sajnos elvékonyítja....).Mielőbbi babásodást Nekünk:)))

2011. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget:) Aranyos vagy:)


Igen Clostyt kaptam. 4 hónapig kell szednem napi 1 szemet-5 napon keresztül. Hát remélem így már sikerül. Oksi a méhpempőt megfogadom;)

Mielőbbi babásodást :))

2011. jún. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!