Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha picit szorít a farmer...

Ha picit szorít a farmer akkor az gátolhatja a teherbeesést? Nem akkor ha állok, csak ha leülök néha megnyomja a hasam.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy modell alkat, van egy pici hasam alap járaton, szóval gondolom az azért védi majd a picit...
2009. márc. 22. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ezen már én is gondolkodtam! Ugyanis ezek a hülye csípőnadrágok pont a petefészeknél nyomnak ha leülünk, és az lehet hogy nem tesz jót a vérkeringésnek vagy valaminek, nem tudom. De szerintem is van benne valami. Szerencsére jönnek divatba a magasabb derekú nacik, hátha...
2009. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nők millióinak nem kellene fogamzásgátlót szedni ha egy szoros nadrág elég lenne a teherbe esés megakadályozására. A babának komoly mechanikai védelme van. A hasfalon kívül a méhfala, magzatburok és a magzatvíz is védi. Ezek együtt elég komoly fizikai behatástól is védik a babát. A szoros nadrág csak egyszerűen kényelmetlen akár terhes az ember akár nem.
2009. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előtte, szólóval, de azért már csak a kényelem miatt is érdemes áttérni valami normálisabb fazonra, vagy kigomolni, ha szoros!
2009. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szoros farit nem azért nem ajánlják, mert gátolja a teherbeesést, hanem azért mert a szoros ruhadarabok mellett könyebben alakul ki hüvelygomba, mindenféle fertőzések ami ugye nem szerencsés főleg terhesség alatt.
2009. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!