Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én jövőhét péntekre nem várom...

Én jövőhét péntekre nem várom és esetleg sikerült a baba akkor van valamilyen jellegzetes folyás?

Figyelt kérdés
nekem az peteérés után vagy 2 nappal most olyan nagyon sűrű krémes a folyásom ez jelenthet esetleg azt??
2009. márc. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt, amikor babás lettem, de még nagyon korán van ahhoz, hogy bármi biztosat tudjunk!
2009. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen de 17-én voltam dokinál és akkor mondta hogy pont most van megérve és aznap meg másnap legyünk együtt de a görbém szerint azelőtt is elképzelhető volt hogy volt,bár nem tudom, de most meg nem akart felfele menni a hőm még 19 én is olyan magas volt mint peteéréskor de utána már nem mertem mérni:(mert felidegesítettem volna magam:(tudom lehet nevetséges de félek hogy rágörcsölök,de remélem azért megrepedt ,az volt még érdekes hogy mikor az orvos mondta hogy akkor legyünk együtt azután egy napra rá olyan furcsán görcsben volt a hasam az nem tudom mi lehetett szerintetek?
2009. márc. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
lányok hagyjátok már a hőmérést, ha a doki azt mondja, hogy lesz tüszőrepedés, akkor bízz benne, a hő nem releváns, nekem sosem aszerint jött össze a gyerek, a doki szava megbízhatóbb!
2009. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
előző válaszolo ezt jó hallani:) ezek szerint akkor attól lehetett tüszőrepedés?tényleg az orvos azt látja vagy sejtheti hogy valószínű hogy lesz?
2009. márc. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!