Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1héttel fehér...

Peteérés után 1héttel fehér folyás, mire utal?

Figyelt kérdés

Menszeszre vagy baba esetleg?

Együtt voltunk a párommal mikor volt a peteérésem.


2011. jún. 15. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Babára utalhat. Nekem az első terhességemnél, és a mostaninál is már a baba megfoganása után kb. egy héttel folyásom volt. Kitartott 9 hónapig az elsőnél, szerintem most is ez lesz. Állítólag viszonylag gyakori tünet, a hüvely igyekszik "tisztán tartani" magát a baba miatt.


Persze más is lehet, de nekem pont ez volt egy nagyon korai tünet.

2011. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálam van olyan hónap, hogy van ilyen fehér, krémes folyásom (előző hó) középidő után, és van, mikor nincs (most). Sajnos eddig még mindig megjött a menzeszem.
2011. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam is eddig mindkétszer babára utalt! Szorítok, hogy Neked is arra utaljon! Majd írd meg az eredményt! :o)
2011. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
attól függ h átlagban milyen szokott lenni a folyásod. van akinek mindig több van, az elvileges "száraz" napokon is van folyása (és nem a gombás folyásra gondolok!), van aki meg szinte mindig száraz. ha neked sosem szokott ilyen lenni, akkor akár utalhat is babára, hiszen valami "változott" a szervezetedben, ha nem szoktál ilyenkor folyást tapasztalni, most pedig mégis van. drukkolok neked!
2011. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igazából mikor volt pém akkor nagyon nyúlós átlátszó folyásom volt,cicik érzékenyek voltak,utána két három napig teljesen száraz nem volt semmi sem,most meg van fehér!

Általában majdnem mindig van folyásom,pé előtt..ha jól emlékszem utána már nem nagyon szokott lenni,az a baj hogy annyira nem is figyelgetem! :)

Kicsit fáj a hasam,de attól félek hogy ez már csak azért van mert bebeszélem magamnak!

A ciklus.hu szerint tegnap kellet volna megjönnie,de én 22felé számolgattam...szóval nem tudom most így,de most már napokon belül kiderül!

Hát köszönöm a drukkot Csajok,már nagyon várjuk a babát!

2011. jún. 15. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok vele! Nekem se szokott ilyen fehér folyásom lenni, de most már 1 hete van. Én 21.-re nem várom, és szombaton akarok tesztet csinálni! Te mikor tesztelsz? Majd írd meg mi lett! Szurkolok neked,hogy baba legyen!

2011. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó!

Én is szurkolok neked nagyon! :)

Hát a ciklus.hu szerint holnap kéne megjönnie,de én 22re számoltam,szóval nem tudom!

Nekem rengeteget fáj a pocim,de nem igazán mondanám hog menszeszes fájás,kicsit más!

Tegnap volt egy vércsepp féleség a wcben..nem tudom hogy mi,talán beágyazódási..gőzöm sincs!

Nem tudom mikor teszteljek, vagy holnap,vagy a hétvégén,még nem tudom!

Neked tünetek vannak?

2011. jún. 16. 20:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Ajjaj Nekem is ilyen folyásom van félidőnél.Eddig még nem volt ilyen.:o
2013. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem lett belőle baba.


De rá 2hónapra iegn,most már 7,5hónapos a pici lányom :)

2013. jan. 2. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!:) Köszi,hogy írtál.:)
2013. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!