Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 1héttel fehér...

Peteérés után 1héttel fehér folyás, mire utal?

Figyelt kérdés

Menszeszre vagy baba esetleg?

Együtt voltunk a párommal mikor volt a peteérésem.


2011. jún. 15. 12:48
1 2
 11/13 gi.jane válasza:

Sziasztok!

Én nálam is most ugyanez a helyzet,peteérés után egy hétel van egy fehér folyásom.Reménykedek.

2015. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi lett?
2015. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vika90 válasza:

Sziasztok!

Pé után vagyok 7 nappal. Elvileg jó időben voltunk együtt párommal.( már próbálkozunk egy ideje)

Ebben az időszakban általában száraz vagyok, most van fehéres de elég híg folyásom, szokatlan bár lehet csak bebeszélem.

Pé óta fájnak a melleim, mindenre érzékenyek, de szerintem korai a mellfajast tünetnek venni nem? Bár eddig csak akkor volt mikor meg kellett volna jönnie.

3 napja puffadok mint egy víziló. Már kényelmetlenül erzem magam a munkában miatta...

Szerintetek? Reménykedjek?

2017. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!