Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből a görbéből lehet baba?...

Ebből a görbéből lehet baba? Eddig így alakult.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet megnyitni a görbéd! vagy csak én nem tudom?
2009. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én megtudtam nyitni a görbédet.

Hány naposak a ciklusaid?

Nincs véletlenül pazsmirigy problémád mert nagyon alacsony a hőd az egész ciklusod során , mondtad már ezt a dokidnak?

A görbére visszatérve szerintem a 22. napon március 15.én lehetett a péd és szépen megy felfele a hőd mondhanám trifázisnak is de akkor fent kell maradnia simán lehet baba belőle csak sajna ritkán voltatok együtt és így nehéz lesz de hátha szerencséd lesz én drukkolok , mert ha a 22. napon volt péd és a 21. napon együtt voltatok akkor elkaphattátok a pillanatot és babó lesz belőle de orvosnak mindenképp mutasd meg a görbédet mert nem jó hogy ilyen alacsony a hőd.

Drukkolok és ird majd meg mi lett az eredmény.

2009. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs pajzsmirigy problémám. voltam már megnézetni.
2009. márc. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!