Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két egészséges gyermek után...

Két egészséges gyermek után van értelme a kromoszóma vizsgálatnak?

Figyelt kérdés
Voltam genetikai tanácsadáson Szegeden, csalódást okozott, nem azért mert egy beszélgetés volt erre számítottam. A professzor úr hozzáláásával volt baj, udvarias volt de olyanokat mondott, hogy úgy éreztem, hogy teljesen feleslegesen mentem el, az utóbbi két év 3 vetélésére azt mondta, hogy sorozatos véletlen,de csinálhatunk egy kromoszóma vizsgálatot. Azt fontolgatom, hogy nem megyek el nem akarok vele találkozni még egyszer. Van két egészséges gyerekem, inkább próbálkozunk tovább.
2009. márc. 23. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az életkorodat nem írtad meg, de ha már van két egészséges gyermeked akkor a kromoszómákkal nemigen lehet baj. A sorozatos vetélések hátterében esetleges hormonális probléma is állhat, mely kivizsgálása lehet hogy lényegesebb mint a kromoszómavizsgálat.
2009. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, 35 épp elmúltam. Ja, és most megyek hormonvizsgálatra!
2009. márc. 23. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiderült végül. hogy mi volt a sorozatos vetélések oka?
2010. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!