Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagytok, akik akkor...

Hányan vagytok, akik akkor voltak együtt a párjukkal, amikor ilyen tojásfehérjés folyásuk volt ( ovu)? Lett belöle baba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kor?
2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
24 múltam,a párom meg 25
2011. jún. 18. 14:46
 33/37 anonim ***** válasza:
értelek
2011. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.Mi azokban a napokban voltunk együtt a férjemmel(kb.2naponta)és első hónapban összejött a babó.Különöset nem éreztem utána,mensihez hasonló görcsöket,de annyira nem is figyeltem.Teszteltem késés után 2nappal és pozitív lett.(menzi előtti 1nap még negatív lett a tesztem)

A másik válaszolónak a kioktató,bunkó stílusán én is meglepődtem.Szerintem semmi olyan nem volt a kérdező topic-jaban vagy kommetjeiben ami miatt ilyeneket kellett volna beírnod.És attól,hogy 27éves vagy te is hibázhatsz...

2011. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Szia én voltam aki 29 krül tesztelt volna, hát baba volt a dologban de elment :'(
2011. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Hány hetesen? Miért?

2011. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
6 hetesen, azt mondta az orvos hogy lehet nem tapadt meg, vagy nem volt elég fejlett. elötte lévő pénteken voltam ultrahangon ott aztmondták minden rendben van. szombaton beugrott este egy fekete foltban egy vörös magzat rá 2 napra hétfő reggel arra keltem hogy pukkant a hasam és jön belöllem a vér.
2011. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!