Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnétek babát? Itt a...

Szeretnétek babát? Itt a megoldás. Van aki ezt alkalmazta és sikerült?

Figyelt kérdés

[link]


Most Te jössz cikknél, van a babát akarok kiemelve. ott regelj, és kapsz csomagot INGYEN.Én már regeltem, és úgy érzem van benne igazság,bár hozzám amúgy is közel áll a pozitív gond. és a vonzás törvénye, ezzel kapcs. már sok könyvet olvastam is.Szerintem egy próbát megér.

Nem okoskodni akarok, de sokat hallottam, a pozitív gondolkodás jótékony hatásáról.


2009. márc. 23. 16:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Van, aki ezt alkalmazta, és sikerült?
2009. márc. 23. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ha pozitív gondolkodásról beszélünk, akkor nálam nincs hiba. Mégis, a baba nem jön. Kérlek, mondd meg, hogy tudom pozitív gondolkodással levinni a prolaktinszintemet!
2009. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gépen keresztül kicsit nehéz lenne.Azt tudom, nekem sok nőgyógyászati problémám volt.Volt hogy egy hónapban 2 szer is mentem dokihoz, és így ment hónapokon keresztül, mert mindig volt valami bajom ott lent!Aztán sok könyvet olvastam ezzel kapcs. próbáltam poz. lenni, persze nekem sem ment mindig.Mára kúpok nélkül tünetmentes vagyok!HPV gyanú is volt.Sehol semmi.Jógára is elkezdtem járni.Nekem sikerült.Persze nem mondom, hogy ebben mindenkinek hinnie kell.Olvass ilyen könyveket.Pl. Titok könyv és film.Hogyan alkalmazza a vonzás törvényét és hasonlók!
2009. márc. 23. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Épp egy másik topikban folyik egy vita a hitről. Igen, igazad van, Neked lehet segít, de másnak lehet nem ez a megoldás, úgyhogy talán nem kéne ilyen határozottan ezt állítani a címkérdésben.
2009. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig akit érdekel, az megnézi és elolvassa, aki nem hisz benne vagy nem érdekli az egyszerűen lép a következő kérdéshez és kész. Mi a baj azzal, hogy kiírta? Én elolvastam, bár nem hiszem, hogy ettől lesz babám, egynek érdekes volt. Köszi
2009. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak:Ha hiszel a gyógynövények és egyéb homeopátiás szereknek, akkor a nők lapja kaffén kérdezd Antalné Putnik...-t, nekem nagy segítséget adott.
2009. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az biztos hogy minden problémán nem tud segiteni a pozitív gondolat. De nagyon sok mindenben igen! Én hiszek benne.
2009. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem a támadásokat!Én nem a világot akarom megváltani!Nekem tényleg segített sok mindenben, de a babában mennyire nem tom még.Ma kaptam a linket, engem érdekel gondoltam megosztom másokkal is, hátha tudok vkinek, akár csak 1 embernek is segíteni!
2009. márc. 23. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Én köszönöm, hogy leírtad! Az én történetem nagyon hosszú, de lényegileg a hitemnek köszönhetem, hogy sikerült a baba. Istenben és önmagamban.
2009. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!