Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt pém a görbe szerint...

Mikor volt pém a görbe szerint? Véleményeteket kérem nem olyan rég vezetem a hőmet. Babát szeretnék de nem igazodok el a grafikonon.

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 24. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé babásnak tűnik a görbéd!Reméljük így marad!:)
2009. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi remélem én is. A pémet jo helyre huzta be a program nekem tul hamarnak tűnik és a tojásfehérje sem akkor volt
2009. márc. 24. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ne hitegessuk egymàst hiu remènyekkel ez a gorbe mèg tul fiatal ahoz hogy babàsnak tunjon!Mibol gondolod ezt?

Nem jo helyre huzta be a peteèrèst!Vàrj egy pàr napot akkor szurd be ujra gorbèd akkor tobbet meglehet tudni belole1

Leszavazhattok de èn igy gondolom

2009. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elozzo vagyok ujra de kivànom hogy tènyleg babàs legyen de ahoz mèg vàrni kell egy kicsit hogy kideruljon
2009. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint èn lehet hogy a 14.cn en de mèg az sem biztos hàòny naposak a ciklusaid?
2009. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

26 naposak a ciklusaim.Szerintem sincs jo helyen a pém.

Vagy talán nem is volt peteérés??

2009. márc. 24. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a 14.napon volt a peteèrès ès a luteàlis fàzisod pedig 12 napos.Csak az nem vilàgos mièrt esett le a hod egy nappal a peteèrès utàn.De az elkovetkezendo npokban ha fentt marad a hod akkor az jo

Szintèn az elozzo vàlaszolo vagyok vagyis a 14.47-es

2009. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem pár nap mulva már többet tudok, mindenesetre köszönöm.Szerintem túl cikkcakkos a görbe
2009. márc. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!