Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizelési inger mikor jelentkez...

Vizelési inger mikor jelentkezik az aktus után ha valaki esetleg teherbe esett?

Figyelt kérdés
Az aktus után 10.napon még nem lehetséges igaz?
2009. márc. 24. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkinél más. egyéni dolog. nem is mindenkinek van.
2009. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában a mensi előtt 1 héttel, mivel kezd vérbőség lenni a szervekben. Ha van baba ha nincs.
2009. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak felfázhattam,mert tegnap nem éreztem,csak éjszaka,amugy nem csip meg semmi,ha mennem kell,akkor jön is belölem,pedig nem is iszom sokat,kb 2-3 óránként járok.
2009. márc. 24. 18:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert fogamzásgátlót szedek és a levél elös hetében hányásom és hasmenésem volt,a párommal reggel voltam együtt,este meg bogyo bevétel után 3 órára jött a virusos hányás-hasmenés,másnap is volt,de vettem be még egy szem bogyot,viszont az estit aznap nem vettem be,másnap meg rendesen kezdtem el szedni tovább,utána gumival védekeztünk.Remélem nem lehetek terhes.De nem történhet semmi,mert védett a gyógyszer amikor történt az eset,csak utánit hánytam ki(ami lehet egy része fel is szivodott).Doki is mondta,h nincs rá esély,de aggódok,mert most vagyok a 10.napon az aktus után,tegnap teszteltem,de negativ lett,ma meg pisilni járok,ugyhogy nem tudom,szerintetek?
2009. márc. 24. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
meg elvileg a mesiig van még 12 nap:s
2009. márc. 24. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, nem történt semmi baj. Az, hogyha kihagysz egy szemet, vagy hasmenésed van és esetleg gyengül a tabletta hatása, az nem feltétlenül okoz teherbeesést. Olvasd végig a többi topikot, hány nő próbál már hónapok óta teherbe esni, pedig állítólag elvileg semmi bajuk. Szóval nem olyan egyszerű dolog az. Persze jobb félni, mint megíjedni és jó az óvatosság.
2009. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!