Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36.9 a hőm most délután...

36.9 a hőm most délután hüvelyben, napok óta fáj a fejem, szombatra nem várom. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
hasszúrkáim vannak, és bő fehér folyás.
2011. jún. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2011. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Nekem a terhesség előtt is volt folyásom, terhesség alatt ugyan erősebb lett, de nem az elejétől. Ha nem jön meg, vasárnap tesztelj és majd meglátod.
2011. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp magasnak kell lennie ovuláció után. A folyás se jelent semmit, tehát reménykedhetsz. Minden esélyed megvan. :)
2011. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

mondjuk egy kicsit megvagyok zavarodva, mert nem tudom pontosan mikor jött meg utoljára múlt hónapban, tehát lehet,hogy már vasárnap meg kellett volna lennie, vagy valóban majd most.bőséges folyásom van, fejfájás napok óta, bimbóm érzékeny.szurkálások a hasamnál, ami néha viszket is.

Fáradékony vagyok.

2011. jún. 23. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Délután mért hő nem jelent semmit. Azért kell az ébredési hő, mert tudomásom szerint olyankor vagy úgynevezett alaphőn és a nap folyamán onnantól kezdve, hogy felkeltél folyamatosan emelkedik. Szerintem ez még semmit nem jelent, fejed meg a váltakozó frontok miatt is fájhat. De azért szurkolok, hogy mégis baba legyen.
2011. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!