Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap teszteltem HCG teszttel...

Tegnap teszteltem HCG teszttel, egy negatívat. Most kikukáztam, és egyértelmű halvány pozi a teszt. Mennyire hiteles ez? Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak legenda a kukából kihorgászott pozitív teszt, de azt nem lehet tudni, hogy esetedben is biztos erről van szó. Várj pár napot és ismételd meg a tesztet.
2009. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval!Szerintem sem biztos az a pozitiv teszt!!Ilyenkor a tesztek érvénytelenek!!De persze vannak kivételek!!!Szóóval aztmondom tesztelj megint!mióta késik?
2009. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nemvárt napján teszteltem. negatív lett hajnalban (5-kor ébredtem, mert már alig bírtam ki) pár óra alvás után úgy reggel 9 körül néztem meg a tesztet. totál lehangolva, hogy nem jött össze most sem a babónk, és közlöm a rossz hírt a férjemmel. a teszten egy halovány rózsaszín csík látszódott csak! El sem akartam hinni! férjem sem, vártunk még pár napot és napról napra egyre biztosabb voltam, hogy összejött a manóm! 8 hetesen az ultrahang is igazolta a halovány kétcsíkos teszttemet. könnyekig meghatódtunk a szívhangján a manónak!

Azóta már megszületett én halovány pozitív csíkú kisfiam, aki már 8 és fél hónapos, igazán akítív remek kisbaba! Egy kis angyal.

Én azt mondom, hogy egy halovány csík is csík! De ha nem hiszed tesztelj egy másik márkával is egyik reggel a reggeli első vizeletedből!

Már én is alig várom, hogy újra teszteljek, talán jön az újabb trónörökös nálunk is..:)

2009. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy teszet. Az a biztos. :-)
2009. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyokm a kivétel.megcsináltam a tesztet,megvártam amég letelik az idő,megnéztem,negativ...otthagytam az egészet,mondtam a férjemnek hogy nincs baba.Jo pár perc mulva jön a párom vigyorogva hogy nézzem csak meg a tesztet mégegyszer,hát bizony ott volt a halvány csik...32 hetes kismama :-)
2009. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat.Én nem azért teszteltem,mert h. nem jött meg, hanem azért mert igen.Március 4.-én megjött a mensim fekete és elég kevés.De 9.-éig tartott.Utána 15.-én újra megjött.Szintén kevés és sötét színű volt.És 5 napig tartott.Ma megyek dokihoz.Nekem ilyen a mensim még sosem volt.De jó lenne ha babó.Mindenesetre 1 pár nap múlva tesztelek még egyet.
2009. márc. 25. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia ha mész dokihoz ott úgyis kiderül ha terhes vagy,akkor már nem kell tesztelned párnap múlva.drukkolok,hogy terhes légy írd meg létszi mit mondott a doki.
2009. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes sajnos.A hormonok szórakoznak velem csak.Ráadásul azt mondta a doki,hogy még normális peteérésem sincs.Pedig már kezdtem reménykedni.Na mindegy.Köszi a válaszodat.
2009. márc. 26. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
ne keseregj!Nagyon sok gyogyszer van ami segit és lesz peteérésed . és te is terhes leszel
2009. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na?
2009. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!