Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után várható el...

Mennyi idő után várható el egy "friss" házaspártól, h gyerekük szülessen?

Figyelt kérdés
20 hónapja vagyunk házasok, még nincs gyerekünk. Elég sok célozgatást és kérdést kapunk erre vonatkozóan. Mit válaszoljunk ezekre? Miért szükségszerű, h esküvő után x idővel szülessen a gyerek?
2009. márc. 25. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk például a férjemnek volt szüksége időre. Na nem kiszórakozni akarta magát (én 22, ő 23 volt az esküvőn), hanem egyszerűen látni valami célt az életében. 5 évet éltünk így, megszoktuk egymást, lett házunk, autónk, férjem elindította a vállalkozását. Ideális várni valamennyit, hogy egymást is megszokjátok, és ehhez tartom is magam, hogy nem kell azonnal a gyerek. (két év után annyira összevesztünk, hogy szétmentünk volna, ha nem lettünk volna házasok. Nehéz lett volna pocakosan, vagy kisgyerekkel) Most minden szép és jó, két hónap múlva kezdünk próbálkozni egy babát összehozni.


Hogy mikor vállaltok gyereket, csak ti tudjátok, ti látjátok, ha meg nem akar jönni, ahhoz sincs köze senkinek sem.

2009. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!Hat ez nagyon jo.En meg 2 honappal az eskuvo utan terhes maradtam(nem igy terveztuk) es tolunk mindenki azt kerdezte:Nem tul korai?Ugye nem terveztetek?Becsuszott?

Szoval ez meg a masik veglet...

Mar nekem is elegem van ebbol.De megprobalok nem foglalkozni veluk.

Tojd le magasrol,ez a ti maganugyetek es semmi kozuk hozza.

En sem mondtam el h "becsuszott" en mindig azt mondom "jonni akart es kesz".

Most mar orulok h igy alakult.

Szoval tenyleg ne torodj ezekkel,sajnos nincs jobb dolguk az eletben.Vagynak "vmi" izgalomra.

Sok sikert es kitartast kivanok neked es mindenkinek!

27 hetes kismama

2009. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!