Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesést elősegítő tippek,...

Teherbeesést elősegítő tippek, praktikák?

Figyelt kérdés

Pár hónapja próbálkozunk a párommal a kis trónörökösön.Eddig nagyon rágörcsöltem,naptár,nyákfigyelés,stb,de most már megnyugodtunk és várjuk a kis csodánkat.:)

Szóval nem görcsölök már rá,ezt a kérdést se abból a szempontból tettem fel,hogy olyan válaszokat kapjak,hogy tabletta,stb szintetikus anyagok bevitele a megoldás,hogy gyorsan azonnal sikerüljön.Egyszerűen csak természetes,egyszerű kis trükkökre,tippekre vagyok kíváncsi,amivel elő lehet segíteni a baba megfoganását!Például ti meddig szoktatok az együttlét után az ágyban fekve maradni?Muszáj sokáig úgy feküdni?Mert pl nekem szex után mindig pisilnem kell,és csak maximum 5-10 percig bírom ki,hogy ne szaladjak el pisilni,viszont akkor(elnézést a megfogalmazásért)kicsurog minden.Milyen pozíciók a legeredményesebbek?Hány naponta vagytok együtt a párotokkal a siker érdekében?


2011. jún. 25. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi akkor voltunk együtt, amikor kedvünk szottyant :)

Nem számolgattam napokat, nem mértem a hőmet, nem rajzoltam görbét, nem álltam gyertyát sem, úgy voltunk vele, ha sikerül, jó, ha nem, akkor majd legközelebb. És szinte azonnal sikerült is :)

2011. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az első gyerekkel több mint egy évig próbálkoztunk, változó gyakorisággal (naponta is, 2-3-4 naponta is), aztán kipróbáltuk a fogamzóképesség fokozására ajánlott Maca Vibe étrendkiegészítő kapszulát (a nőnek és a férfinek is szedni kell). Nem tudom, hogy ez használt-e, de rá három héttel megfogant az első fiunk. Egyébként én is mindig igyekeztem, ha nem is gyertyaállásban lenni, de legalább egy darabig (kb. 5 percig) hanyatt fekve pihenni.

A második lurkó pedig első próbálkozásra összejött, amit még most is alig akarok elhinni. Az első baba mellett elkezdtem egy főiskolát, és a második évben épp egy kemény vizsgaidőszakon voltam túl. A sok áttanult éjszaka és a kimerültség miatt, már vagy 3-4 hete nem voltam együtt a férjemmel, majd mikor levizsgáztam, és megkönnyebbültem, aznap este úgy egymásnak estünk, hogy még a védekezésről is elfeledkeztünk (a második gyereket csak a suli befejezése utánra terveztem). Utána mondta is a párom, nem lesz gond, nem leszel terhes? Én meg nevetve válaszoltam, "Ne viccelj már, én olyan nehezen esek teherbe, hogy tuti egy alkalomtól nálam nem lesz gyerek", aztán, egy hónap múlva ott álltam a pozitív teszttel a kezemben :))Most már persze nem bánom, hogy a második kisfiunk előbb érkezett a tervezettnél.

Hogy másodjára miért ment ennyire egyszerűen? Talán mert hosszabb ideje (3-4 hét)nem voltunk együtt, vagy mert rendkívül felszabadult voltam (a sikeres vizsgák miatt). Ki tudja...

2011. júl. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

véleményem szerint a kérdező nem arra kíváncsi akinek egyből (vagy a 2. hónapban) összejött,hanem azokra, akiknek ez sajnos nem ilyen egyszerű!

saját tapasztalatom:

8 hónap után most + teszteltem. 3 hétig nem dolgoztam (beteg+ szabi) nem törődtem semmivel, megnyugodtam. Szóval nem stresszeltem, ami amúgy a munkahelyemen keményem nyomott! emellett vénusz cseppet ittam 14.napig, majd palástfűteát (azt még most is!) és nyugodt voltam. az nem görcs, ha a szervezeted próbálod egészségesen tartani,mert ezek nem mérgek, csak gyógynövények. ciklusod rendezettebb, fájdalommentesebb esetleg növeli a peteérésed esélyeit vagy a beágyazódást! drukk neked és a jelszó:

SEMMI STRESSZ!

2011. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már idegesítenek az ilyen válaszok, mint ahogy engem is idegesítettek annak idején, de nálam is bejött: Akkor sikerül, amikor nem is gondolsz Rá!

Én is elkövettem mindent, ittam a cicka meg a palást teákat hektoliter - számra, szedtem barátcserjét, vitaminokat, aloét, még a Clostyt is próbáltam, nulla eredménnyel. Volt időzített szex, gyertyaállás,ovutesztelés, minden, amit el tudsz képzelni.

Aztán, éppen egy évvel ezelőtt, a születésnapom környékén ... A férjemmel jól összevesztünk valami hülyeségen, és 3 napig egymásra sem néztünk, pedig pont "időben" voltam! Majd idegbajt kaptam és elkönyveltem magamban, hogy akkor ezt a hónapot ki is pipálhatjuk, mert abszolut esélytelen. Az igazsághoz tartozik, hogy ez volt az első hónap, amit vitaminok, teák és egyéb löttyök nélkül éltem meg, illetve kizárólag E - vitamint kapkodtam hébe - hóba.

Én sem akartam elhinni, amikor valamilyen belső sugallat azt mondta, hogy teszteljek, és határozott pozitív lett.

Hogy hogyan sikerült, azt a mai napig sem értem (semmi nem stimmelt abban a ciklusban), de az biztos, hogy az én Kis Csodám már 3 hónapos, 6 kilós nagyfiú, és tényleg egy CSODA!

Úgyhogy csak lazán, nem kell semmi praktika, jönni fog a Baba, hidd el!

Sok sikert és sok boldogságot Nektek is!

2011. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat,itt megint az utolsó.

Nekem arra külön figyelnem kell, hogy szex után viszonylag hamar menjek el pisilni (akár kell, akár nem) és mosakodni is, mert nagyon hajlamos vagyok a húgyuti nyavalyákra. Így sosem tartogattam túl sokáig az anyagot, de abban a bizonyos sikeres hónapban biztosan emlékszem, hogy gyorsan kellett cselekednem szex után, mert siettünk valahová, utána pedig, mint tudjuk, 3 napig szex sem volt. A tesztem pedig a számított, nem várt mensi körül volt halványan pozitív, így az ovum a szokásos időre valószínűsíthető. Szóval nem értem, de a lényeg, hogy mindenhol azt mondják és írják, hogy aminek bent kell maradnia, az bent is marad akkor is, ha szonnal rohansz a W.C.-re, meg zuhanyozni!

2011. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
szeretkezéskor te legyél alul a párod felül és tegyél a popsid alá 1kispárnát ugy hallottam ez hatásos.
2011. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatásokat!:)
2011. júl. 5. 08:21
 18/18 Lisbeth Ger válasza:
Kedves kérdező. Azóta mi történt veled.
2017. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!