Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves tapasztalt kis mamik!...

Kedves tapasztalt kis mamik! Visszagondolva a tüneteitekre nekem ez lehet babóca?

Figyelt kérdés
Ma vagyok (ha sikerült megtermékenyülnöm)a 10. napon és peteérés után 3 napig száraz voltam utána nagyon krémes fehér folyásom volt,de tegnap már nem annyira sűrű.Tegnap a petefészkemnél elkezdett nyilallgatni délután nem nagyon de azért kellemetlen volt.és nagyon picit a mellem is .És este mikor megvacsiztunk picit mintha kába lettem volna olyan 10 percig,szerintetek ezek jelek ?remélem nem bebeszélem magamnak:( vagyis erre nagyon odafigyelek csak hát a folyást és a nyilallást nem lehet annyira bebeszélni.ti csinálnátok most tesztet?Ja most voltsm orvosnál és pont akkor volt a peteérés tehát azt elkaptuk:)jókor voltunk együtt és az orvos mondta hogy bennem minden rendben van jobb nem is lehetne. akkor szerinetek?
2009. márc. 26. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szioka!lehetseges hogy sikerult es terhes vagy,nekem is ugyanezek a tuneteim voltak,es terhes is vagyok!remelem neked is mar uton van a kisbaba! sokpuszi 35 hetes terhes kismama
2009. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)de ugye még korai lenne tesztet csinálni?!
2009. márc. 26. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt az együttlétünk után 12. napon mutatta kis erősen, hogy baba van. És nekem hol bő és színtelen, majd bő és fehér folyásom volt, ez egy napon belül is váltakozva akár.
2009. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én most kiváncsiságból csináltam egy tesztet de - lett:(bár lehet még korai meg nem is a reggeli első vizelet.

remélem csak korai,amugy sokat is pisilek.

majd meglátjuk hát ha nem jön meg akkor az utáni napon csinálok még egyet.

2009. márc. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!