Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így utólag visszagondolva mi...

Így utólag visszagondolva mi volt az, ami megindította a szülésed?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: egész napos jövés-menés, nagytakarítás, hirtelen mozdulat, stb. Amit akkor és ott nem gondoltál megerőltetőnek, de meglett az eredménye. :)
2011. aug. 23. 10:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagyon voltam kívánós egész idő alatt, de előtte este veszettül megkívántam a mustárt. Már azon voltam, hogy kimegyek és eszek egy kanállal csak úgy magába, aztán a párom csinált nekem szalámis szendvicset vékony réteg mustárral.

Nem tudom, hogy van e köze hozzá, de hallottam már olyat, hogy az erősen fűszeres étel is megindíthatja a szülést.

2011. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
En az elso babam tulhordtam, nagy seta, dokihoz menes, bevasarlas utan este vegre elment a magzatviz es kezdodott a szules.. masodik babammal mindent kiprobaltam (sokaktol hallottam a csipos eteltol, vagy keseru etelektol beindult a szules), hat nekem semmi nem segitett, kerek 40 heten egy hidegfront viszont kisegitette:-) ez iden juniusba volt, a korhazak tele voltak zsufolasig szulo nokkel:-))
2011. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egy nagytakaritas amit feszekrako osztonnek hivnak. :) Ramjott egyik delelott, hogy en most kiporszivozom az egesz lakast gyonyoruen. Felporszivoztam, friss agynemut huztam a haloszobankba es jol kitakaritottam a furdot. Mikor keszen voltam delutan 3 orakor leultem megnezni egy filmet egy nagy tanyer paprikas krumplival. Kb. fel orat nezhettem mar a filmet amikor valami pukkanas szeru erzes jott a hasambol. Olyan volt mintha a kisfiam csonton rugta volna a medencem belulrol. :) Megrepedt a burok. 38 hetes voltam ekkor.
2011. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
39 hetesen reggel aludtam és nagyon elfeküdtem az oldalam gondoltam megfordulók hát amikor megfordultam már éreztem hogy furcsa valami olyan nehéz lett a hasam és abba a pillanatba elfolyt a magzatvíz!!!
2011. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Biztosan nagyobb részben véletlen, de én az elejétől azt mondogattam a kis pocaklakómnak, hogy nem kell a 40. hétig várni, nyugodtan jöhet a 38. héten , megvárva a családban lévő 2 ballagást... :) nem hiszitek el, de a 2. ballagás estéjén, miután befejeztük a pakolást ( még vezettem, én hordtam a sütiket, kaját...) , hazaértam, kiszálltam a kocsiból, és elfolyt a magzatvíz - 38+5 napos voltam! - a család azt hitte viccelek , mert nekik is mondtam előtte, hogy mi így "időzítjük" a szülést. Korházba érve kiderűlt, hogy arctartással van a baba, azt mondták picit várunk, ha nem fordúl be, császár lesz... ezt is megbeszéltük, a következő vizsgálatkor már szépen beforgott, s természetes úton megszületett :) Azóta is mondogatom neki milyen szófogadó kislány :)

2 hónapos kislány anyukája

2011. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

1. 39+3 szex, lépcsőzés, meleg vizes fürdő

2. 40+6 semmi az ég világon, pedig mindent megtettem a 39.héttől, de aznap pont semmit :) itt ültem a gépnél, gyakoriztam, aztán jöttek a fájások...

2011. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ez mind jó :) Én a 37-ik hétben vagyok, nagyon várom már a végét. Sokat keményedek, és elgondolkodtam mivel lehetne csak egy kicsit hamarabb kicsalogatni.
2011. aug. 23. 12:32
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Egész nap takarítottam, házimunkáztam.Annyira még sosem fáradtam el, mint aznap.Éjjel el is folyt a magzatvizem:)

Utólag nem volt így jó,mert úgy kellett szülni, hogy 48 órája már nem aludtam, és iszonyú fáradt voltam.

2011. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
38.héttől már nem kíméltem magam és persze a férjem sem.mivel még folyt a szoba átalakítása,megcsinálása igy kivettem belőle a részem.mire hazaért a férjem például,lefestettem a falat,visszatoltam a szekrényt a helyére,takarítottam,de semmi.kerek 40 hetesen ablakot cseréltünk(azt a falat utoljára hagytuk a festéssel,sajnos késett az ablak),adogattam a téglát a férjemnek,de semmi.másnap volt egy kis jóslóm.kerek 41 hetesen egy hidegfront indította be a szülést.másnap kellett volna befeküdnöm korházba.szóval én bármit csináltam nem akart kibújni a fiam,de a hidegfront kihozta.jóslóm az az 1 volt az ablakberakás utáni napon,semmi több.szülés elött 1-2 nappal kicsit sürübben keményedtem,de a derekam nem fájt,vagyis nem éreztem azt az érzést mint a jóslónál.
2011. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Engem 41 hetesen jó erősen megvizsgált a dokim de úgy, hogy majdnem rászóltam hiába kért bocsánatot. .O Szerintem direkt csinálna hátha...de bejött. Ez volt du.2 körül, éjjel 3-kor meg fájásokra ébredtem.
2011. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!