Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok, hogy - így utólag...

Leírnátok, hogy - így utólag visszagondolva - miben voltatok mások, mit csináltatok másként a szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
39 heteske
2011. jan. 10. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam, de nem tudom, mire érted, hogy mit csináltunk másképp. Szerintem semmit, ugyanúgy teltek a szülés előtti napok is, mint az azokat megelőző napok.
2011. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem éreztem magam fáradtnak...mint akit felhúztak.Sajnos egy pénteki napon reggel eltemettük a nagymamámat.Utána rögtön a tesómékhoz mentünk ahol a tapétázásban kellett segíteni.Tőlem nem várták el de nem tudtam egy percet sem a fenekemen ülni.Szedtük le a tapétát,gletteltünk,takarítottunk stb.Este lefeküdtünk aludni és hajnalban elfolyt a magzatvíz :) Amúgy -ez most lehet h hülyén hangzik- de én előtte megbeszéltem a pocaklakónkkal,hogy mikor szeretnénk h jöjjön és minden bejött!!
2011. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy csinálnék mindent,semmin nem változtatnék!(Én a kórházban töltöttem a szülés előtti napokat)
2011. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiben!! Ugyan olyan energikus voltam, nem volt semmi különös...csak más este mentünk szülni...ennyi :))
2011. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13:53as vagyok! Félreértelmeztem a kérdést! (Úgy értettem,hogy mit csinálnék másként)!

A kérdésedre válaszolva,nem voltam más,ugyanúgy csináltam mindent az utolsó pillanatig.

2011. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én síkideg voltam, mert túlhordtam 6 nappal. De amúgy minden ugyanaz volt, mint máskor: jártunk a játszótérre a nagylányommal, takarítottunk, főztünk, semmi extra.

Este szültem, még aznap egész nap sem éreztem semmit. Még orvosnál is voltam, ott sem volt semmi, azon kívül, hogy megbeszéltük, hogy másnap beindítja a szülést. Erre megijedt a babám, én délután jöttek a fájások :)

Gyanútlanul ültem itt a gép előtt, olvasgattam a gyakorit, a lányom aludt, aztán jöttek a fájások... :)

2011. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én október 8-án még vásárolgattam, nem éreztem semmit, csináltam mindent ugyanúgy mint addig. Aztán 9-én szültem. :)

Az egyetlen különbség talán az volt, hogy sokkal többet ettem az utolsó 1 hétben, mint előtte.

S talán a babámat is picit kevesebbet éreztem mozogni, bár még így is nagyon aktív volt a vajúdásig.

2011. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szülés előtti napon nagyon szerettem volna kicsit egyedül lenni, akkor még nem tudtam, miért...volt valami kis rosszkedv, befelé fordulás. Ha ilyesmire gondolsz.
2011. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!