Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire akadályozza a teherbe...

Mennyire akadályozza a teherbeesést, ha az ember diétázik? Mióta abba hagytam a gyógyszert, felszedtem pár kilót, de nem lettem terhes? Le kellene ezt adnom, mert nem érzem jól magam!

Figyelt kérdés
Na meg ha arra gondolok, hogy nagyon sok ember diétázik egész életében és mégis terhes lett!
2009. márc. 26. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár kilótól való megszabadulás nem hiszem, hogy akadályozza a teherbe esést. Drasztikus fogyókúra esetén fordulhat az elő, hogy a szervezet tartalékos üzemmódba kapcsol. A peteérés gátlásával illetve szélsőséges esetben a vérzés elmaradásával "védekezik".
2009. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy ésszerű fogyókúra, ami rendszeres mozgásból és egészséges étkezésből áll, még segítesz is a teherbeesésnek. Az a lényeg, hogy ne egyoldalú étkezéssel, éhezéssel vagy ne étrendkiegészítőkkel, bogyókkal fogyókúrázz. Az valóban akadálya lehet a teherebeesésnek!

2009. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyire egyoldalúnak számít a 90 napos? Ott reggel eszik az ember gyümölcsöt, délbe meg este salátát a kajához. Max. ha kell nem csinálnék gyümölcsnapot csak a 3-at váltogatnám. Az az igazság ez az a fofyókúra amit kibírok ás használ is. Nem megy le gyorsan a kiló viszont hatásos, tartós. Most is azért híztam vissza mert leszoktam a cigiről. Szednék Elevitet. Szeintetek?
2009. márc. 26. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod a 90 napost, ha szeded az elevitet mellette! De azért óvatosan, ha gyengének érzed magad tőle, vagy lement annyi amennyit akartál hagyd abba és térj át egy egészséges étkezésre. Sokszor keveset!
2009. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!