Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim ellenere lehetek babas?

A mensim ellenere lehetek babas?

Figyelt kérdés
Elöbb jött meg 8-nappal de nem ugy ahogy szokott.Nem volt görcs derek fajdalom idegeskedes,fejfajdalom...Semmi.A mennyisege annyi amennyi szokott (böven van)A höm harom napja 37.nem esik le.Megfazva sem vagyok. Azert gondolhatok babara,vagy ne is remenykedjek?Megköszönöm szepen ha valaszoltok.
2009. márc. 27. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár előfordul a terhesség elején, hogy megjön valakinek, de az nem olyan vérzés mint a megszokott, általában más állagú, szinű és kevesebb is, szóval szerintem nem vagy terhes!:(
2009. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Mintha helyettem írtad volna le ami velem történ......dettó ugyanez történik velem is most,bár a hőmet sajna nem tudom, mert nem mértem.Nekem is egy héttel korábban, a szokásos előjelek nélkül,sunyi módon, de szinte hasonló, mint szokott, talán egy nagyon kicsivel kevesebb mennyiségben, pedig minden nap próbálkoztunk. Nagyon kíváncsi vagyok mi erre a válasz.
2009. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolod ha tesztelek a mesim ellenere,Mondjuk hetfön az bölcs dolog?En mar nemtudok,es nem ertek semmit.Csak harom eve probalkozunk es az orvosok serege mind azt mondja egessegesek vagyunk.
2009. márc. 27. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem idöre 1 nap késéssel jött meg 3 napos volt de a harmadik napon barnáztam inkább "tüneteim" vannak de nem merek tesztelni.
2009. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!