Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 évig fogamzásgátlót szedtem....

3 évig fogamzásgátlót szedtem. Ferb. végén abbahagytam, mert babát szeretnénk. De úgy tudom 3 hónapot várni kell. Febr.24-én jött meg, márc.2-án voltam együtt a férjemmel, nem védekeztünk. Azóta nem jött meg. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell 3 hónapot várni. A hormon tartalom nagyon rövid idő alatt kiürül. A fogamzásgátló elvékonyíthatja a méhnyálkahártyát, aminek újraépülésére érdemes 1-2 hónapot várni. De ez sincs feltétlen így mindenkinél. Ha megfelelő vastagságú a méhnyálkahártyád, akkor akár terhes is lehetsz, sokan estek már teherbe közvetlenül a gyógyszer abbahagyása után.
2009. márc. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. :-) Szerintem csinálj egy tesztet! Több helyen is olvastam, hogy már nem szokás hónapokat várni a fog. gátló után. Sőt, rögtön az első hónapban nagyobb az esély!
2009. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen, lehetsz terhes. Én a gyógyszer abbahagyása utáni hónapban estem teherbe, most 23hetes vagyok.

Engem is aggasztott a 3hónap, de több orvos is megnyugtatott, hogy nem lesz semmi gond. A tesóm gyógyszer mellett lett terhes, és erős, egészségas gyermeke van.

Minden jót.

2009. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél akkor sincs gond.Én is gyógyszert szedtem és abbahagytam.A dokim azt mondta,hogy csak 1 ciklust várjunk meg,de ha becsúszik akkor sincs gond.
2009. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!