Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 23 éves vagyok a párom...

Én 23 éves vagyok a párom 35,6 éve vagyunk együtt boldog párkapcsolatban. Babát szeretnénk. A korkülönbség okozhat-e valamilyen problémát? Orvosilag mind a ketten teljesen egészségesek vagyunk.

Figyelt kérdés

Már nagyon unom hogy mindenki azt mondja nekem hogy ne szüljek neki gyereket mert mire felnő addigra már öreg lesz és olyan lesz mintha majd a nagyapja hordaná iskolába de én csak neki szeretnék szülni ha neki nem tudok inkább nem kell babó soha , de hogy szereljem le ezeket az embereket?

Már 3. éve küzdünk a babóért és senki nem tudja megmondani miért nem esem teherbe.

Nektek mi a véleményetek?


2009. márc. 27. 10:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nagyon szépen köszönöm nektek a kedves biztató szavakat , sokáig nem foglalkoztam azzal hogy ki mit mond , csak már 6 éve hallgatom és sajnos a saját anyámtól is ezt kell megkapnom pont tőle akire számítanom kéne de mindig csak áskálódik ellenem mert a 4 gyereke közül 3 édestestvér én vagyok a legkisebb én vagyok a féltestvér és ezért én vagyok a családban a fekete bárány akit mindig lehet szidni hordani , csicskáztatni , és belerugni uton útfélen és sajnos nem tudok a családomban nemet mondani mert a lelkiismeretem nem engedi mert akármilyen kötelességemnem érzem hogy segítsek rajtuk és mindig csak kihasználnak , ódákat tudnék zengeni róla , az persze nem baj hogy a kedves nővéremnek egy nála 21 évvel idősebb pasija van az természetes cska én vagyok a kolonc meg én avgyok aki leszégyeníti a családot anyám szerint mert idősebb pasim van és 17 éves korom óta vele élek apám sajnos nincsen akihez fordulhatnék 8 évesen elhagyott , és ezért amit annak idején anyám elszenvedett apámtól annak a sok rossznak a bosszúját mint rajtam tölti ki pedig én nem kértem az életem , de visszatérve igen nagyon szeretnék már babát én is és a párom is talán ő jobban is mint én , 2,5 éve járunk mindenféle orvoshoz hogy mondják meg mi a baj miért nem esem teherbe , de egy orvos sem tudja megmondani mert mind a ketten egészségesek vagyunk , egy műtét van vissza amit még nem végeztek el rajtam az a laparoszkópia azt egy-két héten belül megcsinálja a doki de ha az sem segít akkor nem tudom mi lesz mert akkor minden lehetőséget kimerítettünk már hogy kiderítsék mi a baj , és persze mondanom sem kell hogy minden áldott nap meg kell kapnom a fejemre hogy minek nem is értik minek vagyok a világon ha még gyereket sem tudok szülni szó szerint nem egyszer hallottam a saját anyámtól hogy egy "meddő tehén fattyú kurv@ vagyok" és minden áldott hónapban rettegek mikor megjön hogy na megint mikor vágja ezt a fejemhez......


Tényleg nagyon köszönöm mindenkinek a biztató szavait , nagyon aranyosak és rendesek vagytok lányok , próbálok kitartani és megmutatni a világnak hogy én jó vagyok valamire , csak évről évre egyre nehezebben megy de hála istennek a párom nagyon szeret és elfogadott olyannak amilyen vagyok , mert a kedves családomról tudnék mit mesélni hogy mennyire szeretnek.....


Mindenkinek kívánok minél elöbbi babásodást..


Üdvözlettel:


Ildika



Ui:

Bocsi hogy hosszúra nyúlt.

2009. márc. 27. 18:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszindulatú megjegyzések. Ebben az esetben ne foglalkozz más véleményével. Szerintem ez a korkülönbség még nem vészes és a pasi még nem öreg. Úgymond ereje teljében van.
2009. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,ez nem család,hanem egy nagy kupac sz.r!Sem Téged,sem a leendő unokát nem érdemlik meg!Tessék őket levegőnek nézni,minden kapcsolatot meg kell velük szakítanod!
2009. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül nem esel teherbe a kedves családod mellett.Tessék jó messzire elköltözni tőlük a pároddal.Biztos meg lehet oldani,mindenre van megoldás.Nagyon sokat számít a lelki nyugalom egy baba várásnál.Minden jót.
2009. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak teljesen igaza van hogy ez nem család , el menni nem tudunk mert nincs lehetőségünk rá és sajnos akárhányszor nem megyek feléjük mindig jönnek és csengetnek az ajtón és nem azért jönnek hogy hogy vagytok hanem mert kell valami , mert a telefont már nem veszem fel , elegem van belőlük , és köszönöm szépen a kedvességeteket , nagyon aranyosak vagytok , és kitartok és akkor is megmutatom hogy jó vagyok valamire.
2009. márc. 28. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!