Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak a...

Terhes vagyok vagy csak a menszimmel van baj? Tegnapelőtt megjött egy pár csepp és azóta semmi...

Figyelt kérdés
De lehet, hogy az nem is az volt, mert előtte a barátom kielégített orálisan és lehet, hogy ennek következtében véreztem de én is őt és lehet, hogy a fehér cucc belémkerült... Még szűz vagyok.
2009. márc. 27. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevés az esélye a terhességnek.Amúgy 18év alatt gyakran előfordul a rendszertelen menstruáció.Ne hiszem, hogy bármiért is aggódnod kéne.
2009. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még nem hinném,hogy terhes lennél!Orálisan kielégített,és ettől véreztél?Jesszus,hát csak nem.Hogy kerül beléd akkor a fehér cucc???
2009. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha csak orálisan elégitetted ki,akkor elég kicsi az esélye,hogy attol terhes legyél,gondolj bele,ha nem csináltatok mást ,merta zt mondod szüz avgy...akkor hogy lehetnél terhes?!ne parázz.nem vagy terhes tutira.
2009. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Csak hallottam olyanról is, hogy valaki úgy lett terhes,hogy nemis volt sex tehát a sráv újjáról került alányba...:S

2009. márc. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!