Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja nem jött meg. Tegnap...

5 napja nem jött meg. Tegnap és tegnapelőtt éles, szúró fájdalmat éreztem az alhasamba. Nem csináltam tesztet, pénteken szeretnék majd . Ki van ilyen helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!
2011. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete kesik , en is penteken csinalok tesztet, ha addig nem jon meg. Nekem is

éles hasszur kat erzek, de nem merem magam beleélni , mertt mar jartam igy , es vegül megjött . Meg fel is vaygok fazva egy kicsit. Hat szurkolok....

2011. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért vársz péntekig? nem lenne már jó tudni az eredményt főleg ha + lenne??


tesztelj és írd meg.


2 kisfiú anyuja

2011. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem... miért vársz péntekig???
2011. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért várok péntekig, mert máskor is késett pár napot. Csak akkor barna folyástól kezdve minden volt, ami azt jelenthette, hogy meg fog jönni. Most pedig nincs semmi tünetem.

Nem akarom beleélni magam és inkább a biztosra megyek.

2011. aug. 10. 10:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem. De én a helyedben már ma tesztelnék, 5 nap késésnél, ha baba van, már a délutáni vizeletből is kimutatja a teszt!
2011. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Együtt érzek Veled. Igaz, nekem kb.10 napja késik. Aznap csináltam tesztet mikor meg kellett volna jönnie, de az negatív lett. Így már nagyon nemis merek csinálni. Nekem is volt hasszurka az alhasamban. Hát drukkolok Neked, Nekünk :)

2011. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy néz ki, hogy oda a remény: 1 hét késés után negatív teszt és világos barna folyás. :((((((
2011. aug. 11. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Második valaszolo vagyok. Nagyon sajnaálom , en holnap csinalok tesztet
2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!