Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevitről vélemények tapasztal...

Elevitről vélemények tapasztalatok? Elevit és hizás létezik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkat kérdése. Például a Supradinról is hallottam, hogy valaki étvágyjavítónak szedi. Lehet van ilyen hatása a vitaminoknak. De akkor is a kaja hízlal, nem maga a vitamin.
2009. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánál az elejétől szedtem, 23 kilót híztam. A másodiknál nem szedtem semmit és 35 kilót híztam. Én is arra gondoltam, hogy az elevittől történt a sok hízás az elsőnél, így leváltottam a terhesvitamint folsavra és sok zöldség, gyümölcsre.

Ez egyszerűen alkat kérdése. Már csak azért is gondolom így, mert szülések után egy éve alatt lement a súlytöbblet, pedig nem is fogyóztam, hiszen szoptattam.

A barátnőm már a terhesség előtt is szedte és alatta is végig, mégis csak 9 kilót hízott.

2009. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én Elevitet szedek,szerintem jó vitamin.Én híztam 3 kg-ot,de nem a vitamintól,hanem a cigit abbahagytam,de ez a 3 kg kellett.Én nem hiszem,hogy egy szem vitamintól sokat lehetne hízni.Mértékkel kell enni és nem kettő helyett.
2009. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem végig a terhesség alatt és mégis csak 8 kg-ot híztam majd szülés után 13kg-ot fogytam pedig szoptatás alatt is szedem
2009. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Szédülést hányingert okozott nekem.Még sok másnak is.Állítólag rákkeltő anyagokat tartalmaz.Na meg nincs jód benne.A materna jobb.Jódhíány is okozhat elhízást.És még magzati rendellenességet is.
2009. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!