Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik ilyen?! Hajfestéses...

Létezik ilyen?! Hajfestéses tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Befestettem gyógynövényes, ammóniamentes festékkel a hajam, de már második mosás után dobja le a festéket!Intenzív vörösből próbáltam barna lenni, hogy ne kelljen festeni a hajam, mert az eredeti hajszínem is barna.

Lehet hogy végig csak pénz kidobás lesz, mert nem fogja befogni? Vagy túl régóta voltam már vörös?

Tapasztalatok?


2010. jan. 11. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megváltozott hormonok miatt sokaknál megesik a dolog. Ezt a fodrászok is tudják, szoktak is szólni, hogy az eredmény nem lesz tökéletes (nem fogja be rendesen) vagy hamar lejön a színező.
2010. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem igaz és egy okos fodrász ilyet nem mond.

Azért nem fogja be mert ezek a gyógynövényes izék csak szinezök, ha rendesen befogná akkor senki nem használna büdös hajroncsolós festéket.


Nyugodtan fest be a hajadat normál festékkel, semmi bajotok nem lesz. Annyi hogy jól szellözö szobába legyél míg a festék a hajadon, mert a festék belégese ami émelygés rosszul létet okoz, de maga a belégzés sincs semmiféle rossz hatással se a magzatra se rád. Ja és a fejbörödön keresztül sem szívodik be méreg.


Ha azért akarod befesteni hogy ne látszodjon a töve és és ne kelljen havonta festeni, akkor fordulj egy igen jó fodrászhoz és nesajnáld a pénzt rá, így megkapod a kívánt hajszint és nem kell állandóan festegetni.

Az én fodrászom úgy eltudja találni hogy fél és után se lehet látni a tövet. Èn sokszor kitalálok új szineket, aztán elkell utaznom pár hónapra és nincs idöm fetsegetni, így vissza festetem az eredetire.

2010. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt sok minden megváltozik, a haj minősége is. Ezt a legtöbb fodrász tudja, és figyelmezteti rá a kismamákat, hogy az eredmény nem biztos, hogy ugyanolyan lesz, mint a terhesség előtt. Erre számítani kell.
2010. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is intenzív vörös voltam,párszor be kellett festenie a fodrászomnak barnára míg nem ütött át a vörös.De úgy is klassz volt_vörösesbarna.Nyugodtan fessetek,csak szellőztessetek közbe,azok a gázok amik nem tesznek jót,maga a festés szerintem nem árt.Sok krémbe is van rossz dolog,mégis használjuk.Sikeres változást!!!És boldog babavárást!

34-es km

2010. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igaz én ugyan arra festettem,mármint színre-ammónia mentessel,és semmi gond nem volt.Most rendes hajfestékkel festettem,már 2x és semmi gond,azt vettem észre hogy jobban nő a hajam,emiatt látom(más nem nagyon) hogy lenőtt.

szerintem is nyugodtan fess rendes hajfestékkel,nem lesz gond :-)

2010. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is festettem terhesen ilyen festékkel a hajam.feketére akartam,vörös lettem,és két mosás után ledobta,aztán festettem rendes festékkel,és azt is ledobta.Már csak szülés után próbálkoztam újra.
2010. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már régóta a loreal-os casting glossal festek,de mindig rajta hagytam a 20perc helyett több mint fél órát.

most viszont nem tudom mi van,de nem fogta be a tövét,(igaz csak az előírt 20percig volt rajta).Lehet tényleg a hormonok miatt van.Meg már eléggé a végét tapossuk:-)

37+4 km

2010. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!