Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk babával...

Fél éve próbálkozunk babával de még semmi. Ki az aki ugyanígy van? Valami 5let, h kövi hónapban sikerüljön?

Figyelt kérdés
Én vezetek görbét is,ha van nektek linkeljetek :)
2011. júl. 1. 23:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szombathelyi vagyok :) De érdekel kit ajánlanál?
2011. júl. 2. 14:02
 12/24 anonim válasza:
Mi is fel eve probalkozunk. Nekem nagy mehnyalkahartya darabok gyulnek fel a mehemben, ezt latja az orvos. A mehfal is vastag, az orvos nem tudja, miert.Szeptemberben egy nagyobb kivizsgalast rendel el az orvos, es a ferjemet is megvizsgalja, illetve hysteroskopiat fognak csinalni egeszsegugyi kaparassal egyutt.Remelem jol irtam, mert kulfoldon elek, itt igy nevezik...Ezenkivul peteerest segito szert kaptam,Clostylbegytet, es 4 honapig szedtem Proverat. En is nagyon rosszul erzem magam, amikor a kornyezetemben valaki terhes lesz es csak egyszer probaltak.Es ez nem az irigysegbol fakad! Csak folyton azt erzem, baj van velem.
2011. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen!Annyi tényező van mi gátolja a teherbeesést nem igaz!Mindig hallok új és új dolgokat :( Csak reménykedem talán nincs velem gond és a párommal.Hogy az a sok hülye felelőtlen fruskának meg összejön..De szerintem most legyünk optimisták,tán a pesszimizmus és gátló tényező (a vonzás törvényét tekintve),tehát tekintsünk előre,és mindig van következő hónap :)sok sikert csajok!!!
2011. júl. 2. 14:21
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a 6. hónap, most keddre nagyon nem várom, hátha. Olyan tüneteket produkálok, amik eddig nem fordultak elő, úgyhogy nagyon bizakodok. Szurkolok mindenkinek, hogy mihamarabb összejöjjön!!!
2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én az utóbbi két hónapban próbálkozok praktikákkal, voltam folliculometrián, hogy megnézzék van-e peteérésem, akkor azt mondta a doki, hogy minden oké velem ilyen téren. Nem hőmérőzök, viszont a naptárat nagyon figyelem, pg53-at használtam ebben a hónapban, mutatott is páfrányt, összesen 1 napig a várt peteérésem előtti napon. Na azon a napon pont nem tudtunk együtt lenni, viszont előtte két napig igen. Rendeltem barátcserjét is, de úgy voltam vele, hogy ebben a hónapban még nem próbálom szedni, mert olvastam, hogy normál ciklust esetleg felboríthat. Ha most megint megjön, lehet hogy csinálok egy kúrát.
2011. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja és a folsavat, Magne B6-ot és E-vitamint kb. 3 hónapja szedem, Elevitet nem bírtam, mert székrekedésem volt tőle.E-vitamint a férjemnek is adom :-)
2011. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
E-vitaminon én is gondolkozom :)PG/53-at én is használok,és most páfrányos vagyok :)Remélem..
2011. júl. 2. 14:50
 18/24 A kérdező kommentje:
14:24 es,milyen tünetekre gondolsz?
2011. júl. 2. 14:52
 19/24 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy tudok ajánlani orvost, de Pesten (illetve asszem még Gödöllőn rendel), Dr. Bokor András a neve, Mátyásföld Klinika.
2011. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A tüneteim: a ciklusom 20. napjától kezdve alhasi szurkálás, hol az egyik, hol a másik petefészkem szurkálgat + deréktáji fájdalom alkalmanként. A 21. napon barnáztam is kicsit. Két napig rettentő kedvetlen voltam és csak aludtam volna egész nap. Melleim nem fájnak, jelenleg se, pedig a peteérétől a mensiig nagyon szoktak fájni. Alhasi tájékom püffedt. Körülbelül ennyi. Reménykedek, hogy ezek akár a beágyazódás jelei is lehetnek és nem a testem viccel meg....
2011. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!