Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már másnak is hogy nem...

Volt már másnak is hogy nem sikerült az átjárhatósági?

Figyelt kérdés
Ma voltam,sajnos a doki nem tudta felvezetni a katétert,mert a méhnyakam majdnem derékszögű.Most HSG-t mondta a doki.Azzal tuti menni fog?
2009. márc. 27. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár napja voltam és majdnem nem sikerült nekem se felvezetnie, meg is ijedtem! Aztán nagy nehezen csak sikerült neki, de megszúrt és eléggé véreztem is.. De nem mondta, ez mitől lehet (pl. a spermiumok emiatt fel tudnak vajon jutni??) és csak remélni tudom, hogy nem sértett meg "ott bent" nagyon! :-( viszont 2. nap utána együtt voltunk a férjemmel és egyáltalán nem fájt, bár féltem, h fogom érezni, de semmi! Neked esetleg nem mondta, h ez akadályozhatja a spermiumok feljutását??
2009. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem mondott semmit,mert egy az egyben azt mondta hogy nem kínoz tovább és menjek HSG-re a kórházba,ott menni fog és utána megbeszéljük a dolgokat

majd kíváncsi leszek mi sül ki belőle:-)

remélem a PCO-m mellé nem lesz még ez is mert akkor szívinfarktust kapok... már a hócipőm teli amennyi akadályba ütközök:-((

2009. márc. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!