Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » átjárhatósági után kinek...

átjárhatósági után kinek sikerült rögtön? és átjárhatók voltatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem.Azt mondta a doki, hogy el lehetett dugulva, de a folyadék valószínűleg eltolta a dugót.
2009. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy beleírok, de erre én is naon kíváncsi lennék.Én kb 2 hónap múlva megyek átjárhatóságira és remélem akkor sikerül a babó, és mindent rendben találnak majd.Te mikor mész?
2009. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én most voltam pont 1 hete. nem vagyok elzáródva nem is voltam ezért kérdeztem. nekem röntgenes volt amire azt mondják nagyon fáj, nekem nem fájt csak kellemetlen volt ,de nem fájdalom volt az bisztos.+
2009. aug. 19. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem februárban műtöttek dermoid cisztával. Akkor egy füst alatt megcsinálták az átjárhatóságit is. Mindkét oldal le volt tapadva, de csak az egyiket sikerült oldani és sajnos azóta sem sikerült a baba.

2009. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve volt átjárhatósági,nem röntgenes,laporoszkópiás.Három pici vágás(jobb -,bal oldal és köldöknél).Azt monndják,ha nincs letapadás akkor is nagyobb az esély utána,mert tágul a járat,de én nem jártam sikerrel.Az egyik petefészkem nincs meg,kivették egy cisztával a másik oldal átjárható volt nem volt dugó,de azóta sincs baba. Jobbanmondva 2 hónapja volt egy vetélésem,tehát összejött majdnem csak úgy spontán!
2009. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt tavaly januárban röntgenes, de mivel nem volt egyértelmű a dolog, februárban volt laparoscopia is, ott egyenesítettek a méhnyakon és júniusban teherbe estem, ami előtte egy évig nem sikerült.
2009. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban volt röntgenes, az egyik el volt tömődve, de megnyitották! Azóta sincs baba! :(
2009. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi tavaly augusztus óta próbálkoztuk, az én mensim évek óta úgy nézett ki, hogy előtte két héttel elkezdtem barnázgatni, egészen a mensiig. Novemberben volt egy gyulladásom, máig sem tudjuk, mi volt az. Kb. az 5. doki mondta, hogy szerinte endometriózis. Március elején volt egy laparoszkópos műtétem, és petevezető-átjárhatóságim. Az endo már nem volt aktív, de a petevezető-kürtőket tejlesen benőtte, úgy, hogy az átjárhatósági nagyobb nyomás mellett sem mutatott pozitív eredményt(= nem voltam átjárható). Nem tudtak vele mit csinálni, mert a plasztika hosszú és kockázatos, és korántsem tuti, hogy utána minden rendben lesz. Így hát kétünk időpontot a Kaálihoz lombikra. Most 19 hetes vagyok - TERMÉSZETES ÚTON!!!! Kb. április közepén sikerül teherbe esnem. (Az orvos csak azt mondta, hogy pedig ő nem véletlenül írja azt a zárójelentésre, amit ráír. Én elhiszem neki...) Mi hittünk abban hogy sikerülni fog. Sok sikert mindenkinek, aki hasonló problémákkal küzd!

2009. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó hogy hallani happy enddel végzodo torténetet!!! Engem is érdekelne a téma.Mi is már lassan másfél éve próbálkozunk eleinte turelemmel de mivel sikertlelenul így egyre turelmetlenebbul :o((- Én is gondolkodom az átjárhatóságin sose lehet tudni lehet épp ez a gond a mi esetunkben is. Csak nehéz rászánni magam.
2009. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!