Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első Clostys hónapom....

Ez az első Clostys hónapom. Kicsit tanácstalan vagyok. Kinek hogy hatott?

Figyelt kérdés

Első Clostys hónapom (alacsony progi szint-4 hónapig kell majd szednem) a ciklus 3. napjától szedtem 5 napon át/1 tablettát.

Szerdán kellett bevennem az utcsó szemet. Semmi mellékhatását nem tapasztaltam a tablettának.

Kb mikorra várhatom a peteérést?

Ha nem érzem majd a peteérést sem akkor nem használt a gyógyszer?


Elég régóta próbálkozunk és kicsit el vagyok keseredve:(


Ki mit érzett, mire számíthatok???

Még annyi, hogy szedek termelői méhpempőt is....


Köszi mindenkinek a segítséget!


2011. júl. 2. 20:30
1 2
 1/12 Manka68 ***** válasza:
Nekem semmi mellékhatása nem volt, a peteérést a doki ultrahangon követte, és amikor eljött az idő, kaptam tüszőrepesztö injekciót. Nem mindenki érzi meg az ovut, és ilyenkor nem is szabad erre hagyatkozni. Remélem, rendesen kivizsgáltak, és végig figyel a dokid, bár a kérdésed nem erre enged következtetni. :-( Ha a dokid csak felírta, és magadra hagyott, keress másikat. A legjobb kezekben egy meddőségi központban lennél, ahol mindenre figyelnek.
2011. júl. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia,

köszönöm a választ:)

Igazából nem mondta, hogy vissza kell menjek hozzá. Azt mondta 4 hónapig szedjek napi 1 kapszulát-ez olyan kis dózis, hogy nem fog cisztásodást okozni, és felesleges ultrahangon követni a peteérést!

Valószínű, hogy nekem ez a kis dózis megfelelő lesz-felesleges nagyobb adaggal kezdeni, mert valakinek ez is segít.

Igen én is furcsának találtam, de úgy vagyok vele, kivárom ezt a ciklust, meg a következőt is, és ha nem jön össze a baba, akkor keresek másik dokit ( ezt a dokit nagyon dicsérték is ajánlották)

2011. júl. 3. 10:35
 3/12 A kérdező kommentje:
te hova jártál kezelésre?
2011. júl. 3. 10:36
 4/12 Manka68 ***** válasza:
Én Kaális vagyok. Mácriusban sajnos beleszaladtam egy SZTK-s rendelésbe, mert rosszul lettem a cégnél, és elküldtek nőgyógyászatra is. Hát zongorázni lehet a különbséget. :-)
2011. júl. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én pco miatt szedtem. először norcolutot h egyáltalán megjöjjön mert már 5 hónapja nem volt ismét spontán mensim, aztán closti és az első hónapban összejött!!! szóval nekem nagyon pozitiv tapasztalataim vannak!

érezni semmit nem éreztem. peteérésem a 15ik napra esett, éreztem a hasszurkát+pozitiv lett az ovutesztem is,de pl kocsonyás folyásom v ilyesmi nem volt. beágyazódásnál sem vettem észre semmit, csak a pozitiv tesztem igazolta h sikerült a 12ik dpo-n.

hajrá

2011. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már túlvagyok a Closty-s gyógyszerkúrákon. 4 hónapig nem ajánlják szedni, akár milyen kis dózis is. A használati útmutatóra is rá van írva, hogy max. 3 hónapig lehet szedni. Olvasd el! Nekem 2 hónapig engedte szedni a doki, mert az is nagyon bekavart. Teljesen lelassította a ciklusomat. Aztán x hónap szünetet rendelt. Szerintem semmiképpen ne szedd 4 hónapig. Mindenképp a 3. előtt menj el a dokihoz és kérj vérvételt. Ha cisztát csinál neked, az műtétes eltávolítás lesz. (Lapar- az meg nem leányálom)
2011. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!


Kicsit elkenődtem, hogy tényleg így magamra hagyott a nőgyógyász-úgy döntöttem semmiképpen nem fogom szedni 4 hónapig! Lehet hogy jövő hónapban el megyek a Kaáliba.


Tudnál nekem kedves első ezzel kapcsolatban írni? Alapvető infokra és tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Mennyibe kerülnek a kezelések? stb.....


Bár nagyon remélem, hogy nem lesz következő hónap, mert sikerül a baba ebben a hónapban:)

2011. júl. 4. 19:21
 8/12 Picsusz ***** válasza:
Nekem ez a 2.clostys hónapom.Pco-m,meg rendszertelen mensim volt,és mivel babát szeretnénk,ezt irta fel.Elsőnek a 4.napják kezdtem szedni napi 2szemet.Visszahivott uh-ra,lett is 2tüszőm töle,de sajnos 33napra megjött.Peteérésem 15-16 napra volt.Éreztem,szurkált a hasam.Most szedem a 2.adagot,uh-ra ismét mennem kell 1hét mulva.Ja és ugyanugy napi 2-t szedek.Remélem hamarosan meghozza a várvavárt sikert,nem csak nekem,neked is.
2011. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Manka68 ***** válasza:
Már nem nagyon emléxem pontosan az árakra, mert mi már lombikozunk, és az TB-re megy náluk is. Kb tizenezer az első konzultáció, amikor először találkozol a dokival, elmondod, miken vagy túl, viszed az eddigi leleteidet. Utána minden orvoslátogatás kezelésen kívül 1500Ft. Náluk a vizsgálatok pénzbe kerülnek, kb ugyanannyiba, mint más magánrendeléseken. Amit feltétlenül vinni kell, az a rákszűrés redmény. Nem elég az igazolás, hogy voltál, el kell kérni a leletet. De ők is megcsinálják, ha még nincs meg. A doki megmondja, milyen vizsgálatokra van még szükség, azt saját belátásod szerint megcsináltathatod SZTK-ban, vagy náluk is. Én inkább náluk csináltatom már, ha még kell valami, mert sokkal gyorsabban megy. Az inszemináció olyan 50ezer körül van, a lombik TB-re. Ami ahhoz tartozó vizsgálat, pl ultrahangok, szintén ingyen vannak már egészen az első terhesultrahangig. De adnak árlistát, amikor először mész. Csak én valahova nagyon eltettem. :-) Mindent egybevetve én nem mennék máshová. Az alapvizsgálataid megvoltak már? Hormonpanel, átjárhatósági, andrológia apának?
2011. júl. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Manka68 ***** válasza:
Azt még elfelejtettm megírni, hogy nagyon kedvesek, segítőkészek, nem kórházi a hangulat. Van némi várólistájuk, ezért ha úgy döntesz, őket választod, minél előbb érdemes jelentkezni. Én Sajgó dokihoz járok, de a többiek is nagyon szimpatikusak. Mindenre válaszolnak, és mindent elmondanak, hogy mit miért. Ja, és nem szabad hálapénzt elfogadniuk!!!
2011. júl. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!