Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki hogy 9....

Volt már úgy valaki hogy 9. napja késett és nem mutatta ki a teszt hogy baba van a dologban? Aztán mégis csak lett

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha későn volt peteérésed.
2011. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ugye még van rá esélyem!
2011. júl. 3. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én több ilyet is olvastam, hogy egy teszt se mutatta ki a babát ,csak az UH. Úgyhogy van rá esélyed! :)
2011. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esély az van:) A barátnőmnek 16. nap késés után lett csak pozi a tesztje, pedig tuti hogy középidőben sikerült, mert csak akkor volt együtt a férjével. és mégis olyan későn lett csak pozi a teszt, pedig 3 naponta tesztelt.
2011. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én sem bírtam ki tesztelés nélkül!eddig csak ma nem csináltam tesztet!mikor első nap késett utána már nem bírtam rá gyújtani meg azóta sem meg kávét is max egyet iszok reggel!meg minden reggel kb 1 percig görcsölök esténként meg úgy érzem mintha meg akarna jönni!de nagyon bizakodom még!
2011. júl. 3. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál tesztet?

2011. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap dokinál!nem vagyok terhes valami sárga test be krepált vagy mi!:,-( azért drukkolok mindenkinek!
2011. júl. 6. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( Reméljük hamarosan babás leszel.
2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!