Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol kell mérni a hőt, és mi...

Hol kell mérni a hőt, és mi az a hőmérséklet a nem várt előtti nap ami már babát jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

valamilyen testnyilàsban!pl.szàj nyelv alatt vagy huvely

Az alaphomèrsèklet egyènfuggo...olyan nincs ,hogy x homèrsèkleten babàs vagy.Mert a hod leeshet akàr a mensid napjàn is

2009. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, világos, hogy mindenkinél más-más az alaphő és ahhoz mérten változik, ha terhes valaki vagy épp a mesije közeledik, de olvasom,hogy sokan itt már testhőből megállapítják mi a helyzet. Tehát az a kérdésem, hogy van valami tendencia, hogy pl. ha valaki terhes akkor annak magasabb az alaphőjénél a hőmérséklete és akkor már olyan is marad folyamatosan, vagy mondjuk mesi alatt magasabb mint máskor, vagy alacsonyabb-e mesi után, és terhesség alatt milyen?
2009. márc. 28. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehàt a peteèrès utàn elkezd emelkedni a hod aminek egèsszen a mensiig olyan magasnak is kell maradni ha megjon akkor elotte egy kèt nappal vagy esetleg azon a napon leesik a hod egy kètv tizedet vagy akàr tobbet is.Pl nekem peteèrèstol emlekedett 36.4 rol 36.9 re.Ha babàs vagyok akkor maradnia kell 36.9 en a mensi kimaradàsakor is.akkor nagy valoszinusèggel babba van.

remèlem igy tudtam tobbet segiteni elso voltam:)

2009. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Már csak arra lennék még kíváncsi, hogy a mesi utáni napokon hol lenne kb. a testhő? Leírom,hogy miért kérdezem. Ugyanis mi most babával próbálkoztunk a mesi első napjától, de közben meg mesiszerű vérzésem lett ami 5 napig tartott, ma fejeződött be, ja de hozzáteszem,hogy mindez egy héttel a nemvárt előtt kezdődött, tehát szerintem éppen akkor amikor a beágyazódásnak kellene lennie. A teszt még túl korai lenni, hiszen holnap volna a napja a nemvártnak, de a testhőm hüvelyben mérve 36,9-37 ma.
2009. márc. 28. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt sajnálom, hogy eddig nem mértem, ma mértem először.
2009. márc. 28. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmmm kàr ,hogy eddig nem mèrted!Az sokat segitett volna most!Mennyire volt sok ez a vèrzès?Azt nem tudod mikor volt a peteèrèsed?Ovuteszt?Hàny naposak a ciklusaid?Hànyadik napon vagy most?A vèrzès lehet a beàgyazodàstol is.a hod egyenlore jo csak ne essen le.ja ès mikor mèrted a hodet?reggl elkelès elott?Mert ha nem akkor nem èr semmit sajnos
2009. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 napos vérzés szerintem kicsit sok a beágyazódáshoz.Rendes piros vér volt, vagy csak barna?

Most lehet, hogy jól megkavarlak, de nekem a mensi UTOLSÓ napján esik le a hőm!

2009. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!