Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Szeretném...

Mit csináljak? Szeretném kikérni a véleményeteket!

Figyelt kérdés
28 hónapja szeretnénk babát. Voltunk kivizsgálásokon, az andrológus szerint a férjem eredményei jók. Nem a legjobbak, de szerinte ennél rosszabbakból is lett baba. Én is kivizsgáltattam magam, minden eredményem jó, kivéve a progi szintem esett le, emiatt barnáztam is menzi előtt. Ezért dec-ben a dokim adott peteérés után ultrogestant, de nem sikerült és a köv hónapban elmaradt a peteérésem is ami előtte mindig volt. Ekkor elhatároztam, hogy mielőtt belefognánk mindenféle hormonkúrába megpróbálkozom a természetes gyógymódokkal. Szedtem barátcserjét, és reflexológushoz járok.Most a menzim beállt 36 napra (kicsit sok) de minden hónapban van peteérésem és a barnázás is lerövidült, tehát a luteális fázisom elég hosszú ahhoz hogy a baba be tudjon ágyazódni. Bocs ha kicsit hosszúra sikerült, de nem tudom már hogy mihez kezdjek. Mindenki jön az okos(kodó) tanácsaival és már kezd nagyon elegem lenni. Kérlek írjatok!
2011. júl. 6. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kezdjétek az inszemet minél hamarabb! Nincs mire várni. Amúgy átjárhatósági volt? Lehet az a gond.
2011. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ, nem volt átjárhatósági mert szokott lenni ovus vérzésem és a dokim szerint az annak a biztos jele hogy átjárható a petevezeték. De inszem előtt úgyis megcsinálják. Ha jól tudom. :-)
2011. júl. 7. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!