Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre teherbe estem! Már 5...

Végre teherbe estem! Már 5 hetes terhes vagyok. Nem rég jöttem a dokitól: ) Már 8 éve próbálkozzunk a babával. Van valaki így?

Figyelt kérdés
Olyan boldog vagyok el sem tudom mondani.. Férjemmel szárnyalunk a boldogságtól!:)) Köszönöm a válaszokat! 36N
2011. júl. 14. 20:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek és vigyázzatok magatokra! Nekünk sajnos nem lesz még baba, pedig nagyon vágyunk rá. Mivel most kezdjük az orvosi kivizsgálásokat, és félek, ezért az ilyen hozzászólások mindig feltöltenek. :-)
2011. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekünk 3 év próbálkozás után sikerült.

Sok boldogságot és minden jót.


27h km

2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Én is 36 vagyok és öt hetes, igaz én még nem mentem dokihoz, nem akarok túl hamar menni, neked mit látott a doki??Petezsák??
2011. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 év próbálkozás után - mikor már mindenről lemondtunk és el akartunk menni inszemre - fogant meg a kislányom, aki ma lett 7 éves. Nagyon örülök Neked és az örömödnek, gratulálok!!! (Csak zárójelben jegyzem meg, utána védekezés ellenére még kétszer estem teherbe, úgyhogy ma már 3 gyerekes anyuka vagyok.) :)
2011. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok, és nagyon sok boldogságot kívánok nektek:)

Soha nem szabad feladni:)

Boldog babavárást!!!


Ani

2011. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves Kismama:)


Esetleg megkérdezhetem, hogy használtatok-e bármi orvosi segítséget, vagy csoda bogyót a siker érdekében?

Családban van egy pár ők is legalább 6 -7 éve próbálkoznak és nem akar sikerülni!

2011. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot és egészséget a babának és a mamának! Nekünk még sajnos nem sikerült, de nem adjuk fel! Te vagy az élő példa, hogy nem szabad feladni! Erőt adsz nekünk is a folytatáshoz!
2011. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Én gratulálok a kedves kismamáknak. Sok boldogságot:) Kedves 36N már látta a petezsákot is:) És eddig minden rendben. Volt 3 lombik de nem sikerültek.. már teljesen feladtuk úgy voltunk hogy akkor fogadunk örökbe.. De csodák vannak.. és össze jött:)) Nem szedek semmi bogyót...
2011. júl. 15. 11:21
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem szabad görcsölni.. mert akkor még úgysem jön össze a baba.. Kedves utolsó megkérdezhetem hogy ti is próbálkoztok?
2011. júl. 15. 11:23
 20/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy mióta próbálkoztok
2011. júl. 15. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!