Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik hőmérőmet használjam...

Melyik hőmérőmet használjam és hol mérjek? Most fogom kezdeni a hőmérőzést, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy 10 perces higanyos hőmérőm, és egy egyszerű digitális. Melyiket használjam, és hol mérjek? Szájba lehet mérni digitálissal? Vagy inkább higanyost használjam? Hónalj?? Hüvelybe mennyire kellene bedugni? Nem lesz bajom a higanyostól? Vagy digitálisat szájba lehet venni? Bocsánat, teljesen tapasztalatlan vagyok, eddig mindig csak hónaljban mértem, de azt olvastam hogy az nem jó...Babát szeretnénk, már 2 éve próbálkozunk.. :((
2009. ápr. 1. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én rendes higanyos hőmérőt használok.Reggel mielőtt kikelnék az ágyból, mérem a hüvelyemben a hőmet.A higanyost jobban szeretik!
2009. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én digitálissal mérem reggel a hüvelyemben felkelés előtt.Azt olvastam,hogy azt is úgy kell,hogy 5 percig mérni kell,akkor is ha már csipogott.Nekem bevált:))
2009. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én másfél éve hőmérőzök (terhesség elkerülése végett). Hüvelyben reggel, felkelés előtt. Ha csipog kiveszem, nekem úgy is megbízhatót ad. Ha még aludni szeretnék, akkor van rajta olyan funkció, amivel az utolsó értéket vissza tudom nézni később. Nagyon szépen rajzolja a hőmenetet és a peteérés környékét. Ha gyereket szeretnél, szerintem nyákot is nézz kiegészítő módszerként. Pici alkohol nem, több már befolyásolhatja a hőt, illetve kevés alvás.
2009. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én digitálissal mérem, nyelv alatt. Nekem a dokim azt mondta, digitálissal mérjem. De a lányeg, hogy mindig ugyanazzal a hőmérővel mérd.
2009. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha hüvelyben mérem, azt lehet normál digitális hőmérővel? Vagy hüvelyben méréshez lehet gyógyszertárban valami speciális digit hőmérőt kapni?
2009. ápr. 1. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendes digi hőmérő jó. Arra kell csupán figyelni, hogy a dobozon mennyit tüntettek fel hibahatárként. Általában 0,2 vagy 0,1 fokot. 0,1-est vegyél az pontosabban mér. Én pl. a Dm-ben vettem a lázmérőt, pontos, az utolsó mérést raktározza, könnyű kezelni.
2009. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!