Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én fogom ki az ilyen...

Csak én fogom ki az ilyen orvosokat? Már 2nél voltam. Egyik azt mondta, nincs bajom másik 1 évig kezel csak clostival.

Figyelt kérdés
ti mennyinél voltatok már?még egyet kiprobálok!
2009. ápr. 1. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia:)

nekem az első orvosom meg sem mondta mi bajom pedig 6 hóig nem volt menzim a2. azzal fogadott hogy valószínű nem lehet gyerekem ,a 3. "remélem az igazi" teljesen optimistán és kedvesen állt hozzám nem rázott le 20 perc alatt kamerával szereltek a gépei így mindent megmutatott elmagyarázott!

Ott ültünk együtt vagy 1 órát de MINDENT részletesen!!!

peteérési zavarom van azt mondta,de bízok benne!!Ezek után meg főleg hogy ennyit segített már az első alkalommal!!!!

Ja és nekem őt itt ajánlották itt akadtam rá!!

Keress mást ha úgy érzed !

2009. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó,hogy a mai világban vannak még ilyen orvosok!

Akkor nekem szerencsém volt,mert a nődokim megcsinálta az alapvizsgálatokat,hormon,hsg és mivel a hsg szerint nem volt átjárható a petevezetékem,így egyből ajánlott egy meddőségi klinikát.Ahol "megcsinálták"a pici fiamat!

Mindenképpen olyan orvost válassz akiben teljesen megbízol!Sok sikert kívánok!

2009. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!