Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vennétek tesztet az alábbi...

Vennétek tesztet az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Legutóbbi menstruációm előtt elég furcsa tüneteim voltak,de 3nappal korábban meg jött,kb ugyanannyi vérzéssel ugyanaddig tartott mint szokott.Mióta elmúlt azóta állandó hányinger,és kaja utálat gyötör,egyik percbe kívánom mikor meg előttem van felfordul a gyomrom.És éjszaka 2 szer kelek fel mert annyira kell pisilnem.
2011. júl. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vennék, semmit nem veszítesz vele, maximum pár száz forintot, de legalább nem kell ezen rágódnod. :)
2011. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok, de én egész nap járkálok pisilni. 20-án kellett volna megjönni, 16-a estétől pecsétélés 18-án estére menszi, mára már el is múlott, nem volt nagyon sok, jóval kevesebb mint máskor.Nekem negatívak voltak a tesztjeim. Ovum a doki szerint 8-án volt!
2011. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és ha ülök enyhe menszis fájdalmat érzek! Majd írd meg, hogy mi újság? Mi lett a teszt eredmény.
2011. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Második!


Honnan tudja a dokid, hogy 8- án volt ovud? Azt utólag is meg lehet állapítani? És ha volt egy extra peteérésed, mondjuk a 20-21. nap körül?

2011. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!