Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem már nincs megoldás, és kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Egy éve jöttünk össze a párommal. Minden nagyon jó volt a kapcsolatunk elején, bekerült egy társaságba, ami által heti több alkalommal kokainos állapotban jött haza. Agresszív volt, és előfordult az is , hogy megütött. Senkinek nem akartam szólni, mert szeretem és ezzel csak bajba kevertem volna. Kiborultam. Muszáj volt valakivel megbeszélnem. Elmeséltem Édesanyámnak. Próbált Ő is beszélni vele, s hatni rá. Ideig-óráig sikerült. Szakítottam vele, közben a tartózkodási engedélye is lejárt. Hazament Rá két napra visszajött, és könyörgött hogy bocsássak meg, és hogy ne haragudjak, megtettem. Ismét megcsinálta a fesztivált. Nem ütött meg, de szintén egész éjjel szívott. Beszámoltam az ő családjának. Hazament az Ő országába, elbeszélgettek vele a szülei. És azóta minden rendben. Jön , én megyek, minden teljesen jó. Most mikor legutóbb kinn voltam nála együtt töltöttük az új évet stb. csodálatos volt. Mégsem tudom mit csináljak. Kicsit elbizonytalanodtam. Decemberben volt egy abortuszom, és pont a kokain miatt nem akartam megtartani. Mit tegyek? Van megoldás? Segítsetek!
2010. jan. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz hogy én csak 19 éves vagyok de a véleményemet elmondom:).

Ha most minden jó és érzel iránta valamit,akkor még adj neki egy esélyt.De ha mégegyszer valamit elkövet besziv vagy ilyesmi,akkor hagyd ott. :(

Mond meg neki hogy vagy megváltozikmvagy vége végleg..Tudom hogy én könnyebeszélek de én igy tennék.

19/F

2010. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem tud leállni a drogozással, jobb lenne ha ott hagynád. Gondolj bele... Meg van az esélye, hogy "nyomorék" gyerek születik, de ezzel te is tisztában vagy. És ha abba is hagyja, a drog nem ürül ki olyan gyorsan a szervezetből. Ha meg ilyen agresszív is veled mikor be van állva... Én csak azt tudom ajánlani, hogy szakíts vele ha nincs más megoldás.
2010. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van ennek az egésznek, biztos nem ok nélkül vetetted el a babád. Sokkal többet érdemelsz attól hogy örökös rettegésben éld az életed, attól félve mikor jön haza beszívva.
2010. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen ez az utolsó esély...Ha eljátsza, dobd ki...bár én már akkor dobtam volna, amikor megütött, de a szerelemnek nehéz parancsolni...Viszont, ha nem változik, tutira jobbat érdemelsz!

L19

2010. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még hányszor fogsz ugyanabba a szarba belelépni? minden kötözködés nélkül kérdem.
2010. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátod, már nem a barátod, nem ember... Ő egy DROGOS. A drogos egyetlen életcélja, a drog megszerzése bármi áron. Az ilyen embert el kell kerülni, segíteni csak ő tud magán... Megütött, drogozik, de te szereted... érdekes dolgok ezek.
2010. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!