Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Ápr.7-8-9 -re nem várjáto...

Akik Ápr.7-8-9 -re nem várjátok, , Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Éreztek már valami szokatlan jelet mikor fogtok tesztelni? mióta próbálkoztok? Úgy izgulok és reménykedem első Closty kúrám..remélem sikerült? Hasonló helyzetben??
2009. ápr. 3. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-re nem várom.És már egy hete nagyon szúr a jobb petefészkem és bő tojásfehérje szerű folyásom van.Remélem ez már a beágyazódás lesz.Neked valami jel?
2009. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10-re nem várom, jel nincs. Hétfőn szurkált a hasam alja. Azóta időnként fáj a mellem. Ma teszteltem (tudom, tudom, de ez munkahelyi gondok miatt volt...) de negatív lett...
2009. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok nektek hát nekem egyenlőre semmi tünet bár ma volt egy kis vizes folyásom olyan mensi előtti ugyh reményvesztett lettem:( sztem nekem most nem jött össze de nektek nagyon drukkolok. A mellem érékeny nekem is de..ez szintén mensi tünet ugyh..+tesztet nektek
2009. ápr. 3. 20:17
 4/13 nini24 ***** válasza:
100%
Én holnapra nem várom, az ugyan nem 7-8-9-e, 4-e:) Fehér folyásom van, fáj a cicim, szúrkál a hasam a köldököm körül, és lent. Remélem babásak vagyunk! :)
2009. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hétfőre nem várom. A hasam fájdogál, de nem folyamatosan, a folyásom értékelhetetlen mert utrogestan kúpot használok és néha azt érzem hogy sikerült, néha meg azt hogy nem. Inszemem volt...
2009. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én április 10-re nem várom,de még nincs tünetem. 2 sikertelen hónapunk volt már. Már a második gyermekünk lesz. Ha végre összejön:))
2009. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 8-10-re várom. Folyamatosan nyomást érzek a hasam aljánál, cicim enyhén fáj (most a jobb is, mert csak a bal szokott:), Peteérés után kicsitt leesett a hőm, remélem a beágyazódástól! 14 hónapja próbálkozunk. A görbém nagyon biztató sokak szerint, remélem szerencsés leszek most. [link]
2009. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én hétfőre nem várom, eddig görcsölt a hasam és nagyon érzékenyek a melleim is, de ma reggel pici halvány barnázásom volt:( A mellbimbóimom fehér kis göböcskék vannak. Ez mit jelenthet?
2009. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy az jelenthet terhességet! De én is minden hónapban észlelem az összes létező terhességre utaló jeleket. De bezzeg amikor a kislányommal teherbe estem, akk nem volt az ég világon semmi tünetem, csak annyi hogy kimaradt. Most meg...:)
2009. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Jó,hogy nem vagyok egyedül!Úgy jártam,mint a kedves kérdező,elhagyott a remény!Igaz péntek még messze van!Kitartás mindenkinek!
2009. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!