Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 12-ére (vasárnapra) nem...

Akik 12-ére (vasárnapra) nem várjátok kérdezem: hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
szia.én 15 re nem várom és kicsit fájdogál a hasam alja,a derekam ha ülök,és a mellem oldalrol..Csak nehogy menzi előjel legyen.Bár ilyen korán nem szoktam érezni..És te?Hány napos a ciklusod?
2010. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Macimanó82 ***** válasza:
Szia:) Én is 15-16 ra nem várom:) eggyeznek a tüneteink vasárnap volt egy hatalmas hasszúrkám és azóta érzem a pocakom és ma kezdtek el fájni a melleim:)Szúrkolok neked:)
2010. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Én is neked..Akkor valami készülöben van:Dvagy baba vagy menzi:D
2010. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Én 6-ára nem vártam. Két napja csak pecsételgetek, de olyan semmitérően, és odalent is szurkál, néha émelygek és ég a gyomrom, felkeveredik könnyen, amitől hányingerem is lesz. Tesztet tegnap csináltam és negatív lett...
2010. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
én 13.ára nem várom.tüneteim vannak, (hányinger, gyomorégés, bő folyás,aluszékonyság, szédülés, enyhén fáj a mellem 2oldalt.)de nem merem beleélni magam egyenlőre, mert ugye ezek a tünetek produkálhatók is...majd megírom...
2010. dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is vasárnapra nem várom, ma csináltam egy tesztet és nagyon halvány pozitív :) 10-es One Step. De annyira nem bízok ebben a tesztben, többen írták, hogy nem vált be. Asszem nem bírom ki és veszek egy másik fajtát is :D Olyan hülye vagyok. Az első gyereknél nem is gondoltam, hogy terhes vagyok, és meg tudtam állni a nemvárt mensi első napjáig és csak akkor teszteltem. Most meg már hétfőn is teszteltem, de minek...

2010. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nekem össz-vissz annyi a "tünetem", hogy oldalt fájnak a melleim. Plusz fáradt vagyok, és nem tudom kipihenni magam, de ez lehet a tél miatt is, meg a két éves nagyfiam érdeme is lehet :)

Van itthon egy Clear Blue-m, de nem merem még ellőni, majd talán hétfő reggel, ha addig nem lesz menzi. Pedig én is türelmetlen vagyok, na meg persze rettentően kiváncsi :)

Ha nem felejtitek el, írjátok majd meg, hogy mi lett :)

2010. dec. 10. 14:21
 8/38 Macimanó82 ***** válasza:
Na halihóó:)) Hogy vagy kérdező?? Mizu?? Kíváncsi vagyok hogy vagy --tok??:))
2010. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Semmi változás. Cici fáj, más nincs. Te hogy vagy?
2010. dec. 11. 12:07
 10/38 anonim ***** válasza:

Én is még várok.Jóóó sokat..Bár már csak 6 nap és kiderül...ma vagyok a 25.napomon..És fáj a cickom:D

Remélem lesz itt valami.:DNekem is 2 éves lányom van kérdező:D

2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!