Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vagytok akik 29. -re nem...

Hogy vagytok akik 29. -re nem várjátok?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom.Kis nyomás van a hasamban de még a cicim sem fáj.A hőm fenn van.Remélem jön a kis trónörökös, akire már annyira várunk:))
2009. szept. 27. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én 30-ra nem várom. Nekem iszonyatos derékfájásom van. Időnként alig bírom ki. Hőm fenn, nyálka semmi, pedig ilyenkor mindig krémes van. :O

Nekünk is minden vágyunk egy kicsi baba....

2009. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szia.Örülök hogy végre írt valaki.A hőm nekem is még mindig fenn.Holnap lehet tesztelek.Neked van görbéd?Felteszed?Régóta próbálkoztok? [link]
2009. szept. 28. 06:56
 3/18 anonim ***** válasza:

sziasztok.

drukkolok nektek.

nekem a mai tesztem is nega lett,ezzel a hővel.

[link]

2009. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 29-re nem várom. Ma teszteltem, sajna negatívat :( Szerintem nekem megint nem sikerült.

Görbém:

[link]


Szerintetek van még esélyem? :(

2009. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia (1.vagyok), mi idén próbálkozunk. Elsőre összejött év elején a baba, csak sajnos a 9.héten elment :( Azóta nem jön össze :(( De szerintem ez a hónap sem a miénk,mert 36,9-ről mára 36,8 lett. Tünetem ma semmi, minden elmúlt, szerintem meg fog jönni :((( (a görbém nem értékelhető normálisan,nem mértem végig, de pár napja 37 körül van,ami nekem igen magas érték, vagyis csak volt...)
2009. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Mára a hőm esett 3 tizedet egy kicsit a pocim is görcsöl szóval nekem tuti ennyi volt ez a hónap is.Remélem majd legközelebb sikerül.Nektek minden jót kívánok.
2009. szept. 29. 07:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem még nem esett le a hőm, semmi jele, hogy meg akarna jönni. Holnap csinálok egy tesztet. Ilyen lett a görbém:

[link]

2009. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia, 1.vagyok.

Na az én görbém pont ugyanolyan,mint a tied,hogy 37-ről ment lefelé, majd ma vissza 37-re :) Holnapra nem várom...

Remélem,hogy még nem jött meg neked sem!!! Jah és nekem sincs semmi a kis hasi érzésen kivül. Érdekes,főleg,hogy ovu utáni 4.naptól kezdve 1 héten keresztül majd leszakadt a derekam és görcsölt a hasam is. Két napja semmi... Drukkolok magunkért!!!!

2009. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves 2. 3. válaszoló, mi van veletek??? Irjatok!!!
2009. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

13:26-os vagyok

Még nem jött meg, holnap tesztelek, ha nem esik le a hőm. Te mikor tesztelsz? Majd megírom mi lett! :)

Drukkolok mindkettőnknek! :)

2009. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!