Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vagytok lányok, akik...

Nini24 kérdése:

Hogy vagytok lányok, akik mára-holnapra vártátok, várjátok? Milyen tünetek vannak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát... hétfőre. Fáj a hasam, olyan mintha meg akarna jönni. A folyásom értékelhetetlen mert hüvelykúpozok. Te hogy vagy?
2009. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem tegnapra nem kellett volna, nem is jött :) Ma a hőm még mindig magas, a cicim érzékeny, a hasam csak szúrkál. Fehér folyásom van, és fejfájás :) Ti mióta próbálkoztok? Nekünk ez a második hónap!
2009. ápr. 5. 07:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Tegnapra kellett volna megjöjjön,de nem jött, még ma se eddig.A hőm esett ,úgyhogy nem leszek most babás.

2 nappal ezelött voltak enyhe menszis előjeleim,de azok is elmúltak.A melleim duzzadtak és érzékenyek még.De már a sírós hangulat is jelentkezett meg a fejfájás.Ezek nálam biztos jelei a menszinek.Szurkálás nincs,még hasi puffadás se.De még kialakulhat.

4 hónapja próbálkozunk.

2009. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mikor tesztelsz? Hát te Kedves Válaszoló?
2009. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én holnapra nem várom, de már feladtam a reményt, halvány barnázásom van, eddig nagyon fájt a cicim, már alig, és állandóan azt érzem, hogy futnom kell a wc-re, mert megjött, de egyenlőre ez a barnázás van.
2009. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Grófházy ***** válasza:

én mára nem vártam,és nem is jött.Sőt semmi jelét nem érzem,hogy megjönne.

Szerintetek?

Holnap teszteljek,vagy várjak még?

2009. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mára elmúlt a hasfájásom, szinte alig-alig érzem hogy szorítana odabent. A mellem se fáj, és nem lett se barna se rózsaszín a folyásom.
2009. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Eddig nekem sincs semmi, holnap reggel tesztelek Clearblueval, de annyira félek a csalódástól. Ez még csak a 2. hónap, de már évek óta vágyom babára! Szóval reggel kiderül!Elméletileg minden stimmel, hóm nem esett, a pém szinte tuti félidőben volt, mert reztem mindent, az állítólagos beágyazódásnál is voltak tünetek... De lehet, már mindet beképzelem :( Bízom benne, hogy nem! :) Ki mikor tesztel?
2009. ápr. 5. 22:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Negatív... De akkor miért nem jön meg? Most teljesen elkeseredtem...Remélem ti nagyobb sikerrel jártok!
2009. ápr. 6. 06:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Negativ teszt és meg is jött.
2009. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!