Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezett terhesség ELŐTT jót...

Tervezett terhesség ELŐTT jót tehet a fogyás a túlsúlyos kismama jelöltnek?

Figyelt kérdés

90 kg vagyok és 183 cm. Nem vagyok kövér, de van rajtem 15-20 kg felesleg (ez nem túlzás, mert ugyanilyen magas voltam 4éve és 72 kg, de eggyáltalán nem sovány, mások szerint sem)

Ma kezdtem el szedni a Femibion terhesvitamint és pár hónap múlva szeretnénk élesben próbálkozni a Férjemmel, hogy kisbabánk legyen. Előtte azonban leadnék legalább 10kg-t, hogy a terhesség végére ne legyek "viziló" Kérdésem, hogy ha reggel 20percet tornázom és esetleg heti néhány alkalommal szobabicajozom, ezentúl egészségesen étkezem, de nem éhezek(!!!) az így elért fogyás lehet negatív hatással a szervezetemre? Mert úgy tudom súlyfelesleggel sem jó nekivágni a babaprojectnek, de gyors fogyás után sem... Tehát ha normálisan étkezem és sportolok, így fogyok is, az jót tenne??


2011. júl. 24. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
fogyózz csak, de okosan. és egy gyönyörű babót kívánok neked. :) (egyik előző)
2011. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Rátaláltam a kérdésemre...

Sajna teherbeesés előtt nem sikerült lefogynom, de már két éves az én kis tündérkém és tavaly tavasszal 103.3 kilósan mondtam, hogy állllj!!!! Szülni több, mint 110 kilóval mentem, bár ezt senki nem akarta elhinni rólam, mert nem volt gáz a külsőm.

Most vagyok 83 kiló és még tervezek néhányat leadni a tesó project előtt. :)

Mert már bármikor összejöhet a kicsi, hiszen 3 évet szeretnénk köztük. :)

Csak gondoltam írok, hátha valaki ránéz a kérdésre. :))

2014. júl. 21. 12:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 173 centihez vagyok most 62 kb, - még nem vagyok terhes, szintén hamarosan tervezünk próbálkozni. De most én is le akarok adni 4-6 kilót, hogy minél kevésbé adjak esélyt annak,hogy viziló legyek a végére.
2023. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!