Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Biztosan akad...

Kismamik! Biztosan akad olyasvalaki, aki bármiféle "rásegítés" nélkül esett teherbe? Se ciklus.hu, se teák, se gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Csak simán élvezte a szexet, és jött a baba, amikor jönnie kellett?

Engem tiszta hülyének néznek, mert egyenlőre nem akarok semmit se szedni.


2011. júl. 26. 15:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én/mi is ,amikor eldöntöttük hogy jöhet a baba,semmit nem tettünk azon kívül hogy amikor kedvünk tartotta szerelmeskedtünk(nem többször,nem kevesebbszer mint előtte)és NEM VÉDEKEZTÜNK.Három hónap múlva terhes lettem,de nem maradt velünk(nem kellett műszeres befejezés)majd ez után pont 3 hónapra sikerült,gondtalan terhesség után egészséges babám született.A kistestvérénél az elhatározást követően már nem jött meg.Szóval én nagyon termékeny vagyok valószínűleg(ezt nem tudhattam még akkor)de van az az időintervallum ami után én is,"közbe avatkoztam" volna bármivel amiben hiszek vagy hinnék,hiszen rettenetes lehet évekig várni a "csodát" (főleg hogy 30-on túl vállaltuk már)Azért első nekifutásra(és ha nincs olyan egészségügyi előzményed ami indokolná)a te hozzáállásod a legjobb :) szerintem :)egy mindjárt 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája
2011. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

DE JÓ! Mostanában olyan sokszor érzem, hogy már-már nekem kell szégyellnem magam, mert egyik gyereket sem terveztük, mindkettő csak jött, mindenféle hókuszpókusz nélkül.


A második ráadásul szoptatás alatt, amikor a "nagy" még csak 3 hónapos volt...


Igen, megértem azokat, akik 2-3 éve próbálkoznak, és nem jön össze, persze, hogy ennyi idő után már az ember kipróbál ezt-azt. De amikor tényleg valakinek az az első, hogy a nászéjszaka reggelén a hőmérőt dugdossa... és igen, utána meg, gyere apukám, nem baj, hogy ma 14 órát dolgoztál, pé- m van, mássz rám gyorsan, nehogy elmúljon...

2011. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Hú, de örülök, hogy ilyen sokan válaszoltatok! És annak is, hogy egyet értetek velem.


De félreértés ne essék, azt én is megértem, hogy mondjuk egy év sikertelenség után valaki már rásegít a dologra, valószínűleg ilyen helyzetben én is ezt tenném! De így elsőre semmiképpen!


A nászéjszaka reggelén hőmérődugdosós beírás aranyos volt :) Na pont az ilyen "túlzásokkal" nem értek egyet :)

2011. júl. 27. 08:13
 24/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Na és ki mikor tesztel? :)

2011. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Én majd csak egy hónap múlva :( :)
2011. júl. 27. 09:01
 26/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Addig is élvezzétek egymást :P

2011. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én vok aki hétfőre nem várja! Kivárom a hétfőt tuti!
2011. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én se várom hétfőre:))
2011. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én keddre nem...
2011. júl. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Monaaaaa egyenlőre ne sajnáld, még csak holnaptól "kezdünk" :)


Mindenkinek kívánom, hogy pozi legyen a kövi tesztje! :) Majd megírjátok az eredményt?

2011. júl. 28. 08:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!