Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik! Biztosan akad...

Kismamik! Biztosan akad olyasvalaki, aki bármiféle "rásegítés" nélkül esett teherbe? Se ciklus.hu, se teák, se gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Csak simán élvezte a szexet, és jött a baba, amikor jönnie kellett?

Engem tiszta hülyének néznek, mert egyenlőre nem akarok semmit se szedni.


2011. júl. 26. 15:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ez az, hogy attól olyan kötelezőnek tűnik a szex is.
2011. júl. 26. 16:08
 12/31 anonim ***** válasza:
Mi sem vetettünk be semmi praktikát, csak nem védekeztünk. Első babánál 3. hónapban, a másodiknál a 2. hónapban már ott volt a pozitív teszt. A napokban érkezik a második babánk! :)
2011. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Végre olyan emberek is írnak, akikkel egyetértek! Nem kell semmiféle hókuszpók-dolog hozzá...

Mégis mit gondoltok? Az őskorban az ősasszonyok gyertyaállást csináltak? :D:D

Helyes táplálkozás a lényeg:)

2011. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

16:08-as Gratulálok és jó babázást!!!


Amúgy nekem a "baba-projekt" kifejezéstől felál a szőr a hátamon :)


Természetesen azt mondom, hogy ha huzamosabb ideig nem jön össze a baba, akkor lehet alkalmazni különféle praktikákat, de rögtön ezzel kezdeni...

2011. júl. 26. 16:10
 15/31 A kérdező kommentje:
Én annyiban készültem rá, hogy fél éve letettem a cigit. Egyenlőre ennyi a praktikám :)
2011. júl. 26. 16:11
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerkőc lombik-az első férjemnél volt gond-sosem elmélkedtem rajta, hogy én könnyen teherbe eső típus lennék, másfél évig küzdöttünk, mire összejött a lányom. A mostani férjemtől védekezés mellett lettem terhes 37 évesen-amikor már nem illik gyorsan teherbeesni a statisztika szerint-de elvetéltem, nemsokára újra terhes lettem, van egy 8 hós kicsi fiúnk. Még szoptatok és icipicit későbbre terveztük a babát, de már újra kopogtat és örülönk neki. Mindig is 3 gyerekre vágytunk!Se tea, se gyógyszer, csak élveztük a szexet, ahogy Te is írtad.
2011. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16:34-es tiszta szívemből gratulálok Nektek is!!! Sok boldogságot a gyermekeitekhez!


Örülök ennek a sok pozitív válasznak, mert ezek szerint mégsem én vagyok a "hülye". :)

2011. júl. 26. 16:39
 18/31 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is e nézethez! Nekünk ez az első próbálkozós hónap, jövő héten meglátjuk az eredményét! Mi szedünk multivitamint, de azt eddig is tettük! Sok boldog együttlétet mindenkinek! :)
2011. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2 évig próbálkoztunk tudatosan, nem jött össze, majd mikor rájöttem hogy fölös siettetni, elkezdtem élvezni a szexet, és kb 2 hónap alatt összejött a picur minden rásegítés nélkül:)26 hetes km
2011. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Abbahagytam a gyógyszert és a következő hónapban össze is jött. Most 14 hónapos kicsi fiú
2011. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!